Pohodlný nákup stoličky počítača

- Aug 14, 2018-

1.Sledujte vankúš. Sedadlo počítačovej stoličky má veľa druhov materiálov, hlavne je možné ich rozdeliť na sieťové látky, kožu, flanel a tak ďalej. Počítačové stoličky sú zvyčajne používané špongie vankúš. Dobrý vankúš je silnejší, jemnosť je mierna a má konkávny oblúk, prispôsobuje krivku bedra, sedí pohodlne. A dobrá pružnosť vankúša je dobrá, high-end produkty budú vo všeobecnosti používať stereotypovú pamäťovú špongiu.

2.spätné konštrukcie počítačovej stoličky by mali byť vybavené ľudskou chrbticou, je to krivka v tvare písmena S, môže byť dokončená v rámci určitého rozsahu skrútenia a môže sa obnoviť deformácia, ak opierka chrbta spätne vytvorí hluk, a ľahké poškodenie stoličky.

3.pás z dizajnu počítačovej stoličky by mal byť v ľudskom tele Tretí kapitola sekcia bedrový stav stavca má podporu design.The zadnej strane počítača stolička môže byť mierne konvexné alebo dizajn nastaviteľný pás, môže byť pás podporovaný, zníženie napätia , zvyšujú komfort, zlepšujú nepohodlie bedrových stavcov.

4.Try skúsiť počítača stoličky, ak celková štruktúra pocitu je nestabilná, to znamená, že kreslo je viac voľné, ľahko poškodiť.

5. by sa mali pokúsiť vybrať materiál Mäkké zábradlie, aby sa zmiernil dlhú dobu práce spôsobené krvným obehom krvi nie je hladké.Je najlepšie vybrať počítačovú stoličku, ktorá môže upraviť pozíciu lakťovej opierky.

6.kontrolovať kvalitu plynovej lišty, ak je kúpou otočná stolička, mali by ste otočiť otočnú stoličku, skontrolovať, či je vzlet a pristátie hladký, ak je suchý, znamená to, že kvalita plynovej tyče je nekvalifikovaná.

7. počítačová stolička, ktorá sa otočí, vidí svoju skrytú konštrukciu, ak sú časti drsné, škvrny na hrdze atď., Produkt je horší.

8. pri kúpe otočnej stoličky by sa malo tiež skontrolovať, či je pohyb kolesa hladký, ak je pohyb suchý, potom kvalita výrobku neprechádza.

Vyberte si vysokokvalitnú komfortnú stoličku počítača, pre počítačových pracovníkov je nepostrádateľná nielen zmiernenie únavy, ale aj pre vaše zdravie pridať vrstvu ochranných bariér.