Ide o ergonomickú kancelársku stoličku

- Aug 31, 2019-

Elegantný a svetlý kancelársky priestor, desiatky chladných sedadiel napĺňajú stanicu, na rozdiel od iného tradičného kancelárskeho nábytku, ergonomické kancelárske sedadlá sa dajú nielen voľne nastavovať, ale je ich možné nastaviť aj nastavením stupňa operadla, sedadla a lakťových opierok.

Ako všetci vieme, úradní robotníci a pracovníci v oblasti IT sú hlavnou skupinou počítačových chorôb a podradené kancelárske stoličky možno považovať za zabijáka fyzického zdravia číslo jedna. Dlhodobé sedenie na nekvalitnej kancelárskej stoličke nespôsobí len rôzne bolesti chrbta a krčnej chrbtice, ale ovplyvní aj efektivitu práce administratívnych pracovníkov.

Motýľové sedadlo na spodnom sedadle sa dá voľne prepínať podľa najbežnejšieho držania tela pri sedení každej osoby. Operadlo sedadla je naklonené pod veľkým uhlom, tichá kladka a jedinečná voľná funkcia a použitie vysoko kvalitnej oceľovej kostry z ocele robí všetko Funkciou sedadla je dokonale zobrazená pre vynikajúcu odolnosť a vysoký komfort.