Sedel som na rôznych stoličkách 4 roky predtým, ako som poznal dôležitosť ergonomického kresla.

- Sep 02, 2019-

Keď som premýšľal o univerzite, strávil som viac ako osem hodín denne sedením v ergonomickej stoličke na štúdium. Po hodine som mohol ísť na štadión na ďalšie dve hodiny, potom som sa vrátil do spálne a na pár hodín som sa vrátil do kaňonu Summoner, ale od chvíle, keď som pracoval o niekoľko rokov neskôr, boli chrbtica a pás nepríjemné každé popoludnie, do výmeny ergonomického kresla.


Čo je to ergonomická stolička?


Je založená na teórii „ergonómie“, ktorá sumarizuje údaje o ľuďoch v procese používania stoličky; a na základe ergonomických údajov v kombinácii s modernou technológiou výroby stoličiek je vyvinutý tak, aby vyhovoval správnemu držaniu tela a prispôsoboval pohodlie. Počítačová pracovná stolička. V posledných rokoch široká verejnosť široko uznáva ergonomické stoličky a stále viac ľudí používa ergonomické stoličky vo svojich domovoch.


Ako si vybrať ergonomickú stoličku?


Potrebujeme vedieť, že výška, tvar alebo pomer kostí každého sú rôzne. Na tej istej stoličke bude pre vás nepríjemné sedieť, ale keď zmeníte niekoho, cíti sa pohodlne, takže môžete získať 5 bodov za listy s doporučením online. To je.Vyberte si vhodnú ergonomickú stoličku, venujte pozornosť dvom bodom: vo vlastnom rozpočte najskôr určte, ktoré funkcie potrebujete, a ak máte podmienky, skúste si sadnúť.


Nakoniec si veľa ľudí môže myslieť, že stolička je irelevantná a nie tak dôležitá, ako má byť. V skutočnosti je to prvýkrát, čo je to tiež Xiaobian, ale keď mu bolesť na krku a chrbte nepohodlne, našiel dobré kreslo. Naozaj dôležité.