Nové trendy v životnom štýle v kancelárii

- Jan 24, 2019-

V dnešnom rušnom prostredí so stále sa meniacou technológiou je dobre navrhnuté pracovisko normou, a preto je potrebný nábytok, ktorý sa prispôsobí novým a meniacim sa požiadavkám. Inteligentné výbery kancelárskeho nábytku a dizajnu s ohľadom na flexibilitu povedú k efektívnejšiemu a harmonickejšiemu pracovisku.

Staňte sa súčasťou kancelárie MIFF na nadchádzajúcom Malajzijskom medzinárodnom veľtrhu nábytku (MIFF) 2018 od 8. do 11. marca, ktorý je vyhradenou sekciou na úrovni 2, Svetové obchodné centrum Putra (PWTC), ktoré exkluzívne predstavuje celý rad najnovších a inovatívnych riešení pre kancelárie, iné komerčné priestory a široká škála konkrétnych potrieb.

Tento krok má poskytnúť kupujúcim kancelárskeho nábytku koncentrovanejší a pohodlnejší zážitok zo získavania zdrojov na najväčšej priemyselnej výstave v juhovýchodnej Ázii. Za posledných 23 rokov si MIFF vybudovala vynikajúcu reputáciu pre vysokú kvalitu a vysokú hodnotu, ktorú navštívili odborníci na nákup z celého sveta.

Zdravie a pohoda zamestnancov má ústredný význam a má pozitívny vplyv na šťastie a produktivitu na pracovisku. Výskyt kancelárskeho nábytku, ktorý podporuje spoluprácu a konverzáciu, spôsobí postupný posun od kubickej segregácie do otvorenejšieho pracovného prostredia. Kancelárie tiež propagujú voľné priestory pre pracovníkov, zabezpečujú organickú kombináciu spolupráce a osobný priestor.

Ďalším zaujímavým trendom je bytové zariadenie v kancelárii. Verí sa, že inšpiratívnejšie alebo pohodlnejšie pracovisko pomôže zamestnancom cítiť sa viac kreatívni a motivovaní. Tieto trendy a ďalšie možno vidieť v kancelárii MIFF, ktorá je perfektnou platformou pre miestnych výrobcov, aby predviedli svoje nové návrhy v oblasti kancelárskeho nábytku a bytového textilu.

致兴办公12