Aký je rozdiel medzi počítačovou stoličkou a ergonomickou stoličkou?

- Sep 05, 2019-

Rozdiel medzi ergonomickým počítačovým kreslom a tradičným počítačovým kreslom sa odráža najmä v týchto aspektoch:

1. Dôvodom, prečo sa nastaviteľnosť nazýva ergonómia, je to, že tento druh stoličky je pre spotrebiteľov najvhodnejšou veľkosťou tela, ale pre dizajnérov nie je možné navrhnúť špeciálnu počítačovú stoličku pre každého spotrebiteľa. Toto nie je ten prípad. Veda sa nedá realizovať, preto musí mať nastaviteľnú funkciu. Užívatelia môžu flexibilne prispôsobovať rôzne veľkosti kresla podľa svojej skutočnej situácie, aby dosiahli fyzické potreby každého.

2, je rozdiel medzi materiálnym ergonomickým počítačovým kreslom a tradičným počítačovým kreslom hlavným rozdielom? V prvom rade má ergonomická počítačová stolička tri druhy stoličiek: nylonový vláknitý materiál, noha, hliníková stolička. Tieto tri druhy stoličiek sú k dispozícii v čiernej a bielej počítačovej stoličke, ktorú si môžete zvoliť podľa svojich potrieb.

3, rozdiel medzi časťami Hľadáte dobrú ergonomickú stoličku pre počítače, jej súčasti a vybavenie sú tiež veľmi dôležité. Zadná časť operadla bežnej počítačovej stoličky je pevná a ľudia ju používajú zdržanlivejšie. Výhodou ergonomického počítačového kresla je, že jeho opierka hlavy, operadlo sedadla, vankúš sedadla atď. Sa dajú nastaviť. Napríklad je možné použiť vankúš na čierne a biele stoličky pre počítače. 360 stupňová rotácia, ktorá nám pomáha uvoľňovať svaly krku, takže naša krčná chrbtica je upokojená a uvoľnená.

4, vyšší komfort Teraz si stále viac ľudí vyberá ergonomické počítačové kreslo a jeho pohodlie je určite neoddeliteľné. Ako sme už spomenuli, poloha opierky hlavy ergonomického počítačového kresla je aktívna, čo je tiež výraznou črtou jeho pohodlia. Ergonomická počítačová stolička má navyše elasticky nastaviteľný bedrový vankúš s držaním tela pri sedení. Elastickú pevnosť bedrového vankúša je možné nastaviť automaticky tak, aby bol pás čo najpohodlnejší.