Mesh predseda ergonomickej kancelárie

Táto ergonomická kancelárska sieťová stolička LA-874SH je vyrobená na základe myšlienky ergonomického dizajnu a potom vynájdená našou profesionálnou tímovou prácou. Náš dizajn sieťovanej stoličky je vybavený nastaviteľnou opierkou hlavy, ktorá vyhovuje potrebám rôznych skupín ľudí s najvyšším komfortom.

Podrobnosti o produkte


Popis:


Táto ergonomická kancelárska sieťová stolička LA-874SH je vyrobená na základe myšlienky ergonomického dizajnu a potom vynájdená našou profesionálnou tímovou prácou. Dobre pasuje na naše telo. Nastaviteľné posuvné sedadlo sa spustí jedným kľúčom. Môžete iba stlačiť tlačidlo a sedadlo sa môže posúvať dopredu a dozadu. Nastaviteľná bedrová opierka tejto stoličky poskytuje najpohodlnejšiu oporu pre váš pás. Lakťová opierka podložky z mäkkého PU môže byť nastavená podľa potreby. Náš dizajn sieťovaného kresla je vybavený nastaviteľnou opierkou hlavy, ktorá vyhovuje potrebám rôznych skupín ľudí s najvyšším komfortom. Pomocou 2 úchytiek môžete nastaviť výšku kresla za pravú rukoväť a zaistiť stoličku späť ľavou rukoväťou. Má tiež kvalitnú chrómovanú oceľovú základňu a kolieska z nylonu, čo uľahčuje pohyb. Môže tiež zabrániť poškriabaniu podlahy.

Môže regulovať držanie tela v sede a nechať ho, aby sa s kanceláriou choval ako k nejakému potešeniu. Zároveň môže zabrániť bolesti ramien alebo zápalu ramien a chrániť vaše zdravie.

Disponujeme celým radom moderných výrobných zariadení, silnými schopnosťami navrhovania a vývoja, aby sme zaistili kvalitu výrobkov.


874(3_01


Špecifikácia produktu

Materiál: plné pletivo

Miesto pôvodu: Guangdong, Čína (pevnina)

Pena: Vstrekovacia pena s vysokou hustotou pred sedadlom

Opierka hlavy: 3D opierka hlavy

Operadlo : Chrómovaný oceľový rám s operadlom zo sieťoviny a nastaviteľnou podporou reziva

Podpora reziva: podpora reziva hore a dole, dozadu a dopredu

Sedadlo: Jeden kľúč k nastaviteľnému sedadlu zo sieťoviny

Lakťová opierka: 3D lakťová opierka s PU podložkou

Plynový výťah: plynový výťah triedy 3 Chromovaný

Podstavec: Prešiel BIFMA 330 mm 5-hviezdičkový chrómovaný oceľový podstavec

Koleso: 2 palcové nylonové koleso874SH (4) .jpg

Vlastnosti:


1. Železná rúrka s hrúbkou 2,0 mm robí spodný rám pevným a trvanlivým bez deformácie.

2. Lakťová opierka ergonomického kancelárskeho sieťového kresla: Podložka pod lakťou z mäkkého PU ponúka prednej strane pohodlnú oporu.

3. Železná základňa prešla testom BIFMA, robí stoličku silnou, odolnou a vhodnou pre väčšinu ľudí.

4. Mechanizmus je vyrobený zo zosilnených oceľových materiálov proti výbuchu. Keď sa používajú naše stoličky, ľudia sa nemusia starať o bezpečnostný problém. Záruka bezpečnosti dáva ľuďom pocit rodiny, pretože rodina vás nikdy neublíži.

5. Multifunkčné nastavenie je jednou z najväčších funkcií, ktoré tento produkt vlastní. Ukazuje, že táto stolička môže zákazníkom poskytnúť jedinečnú kancelársku skúsenosť.


874(3_04

874(3_06


funkcie:


1. Opierka hlavy: 3-D opierka hlavy, opierka hlavy sa dá nastaviť podľa vašich potrieb. Môže vám to pomôcť s vašou prácou, pretože ak pred prácou získate dostatok energie, môžete perforovať lepšie ako predtým.

2. Bedrová opierka: Bedrová opierka má nárazníkovú zónu a je možné nastaviť výšku a hĺbku. Môžete to urobiť hlbšie alebo vyššie podľa svojej krivky tela a vašich potrieb.

3. Posuvné sedadlo: Hĺbku sedadla kresla je možné nastaviť tak, aby vyhovovala vašim potrebám pre rôzne polohy sedenia. , Táto funkcia vám môže poskytnúť platformu na zmenu štýlu sedenia a uvoľnenie tlaku v bedrách.

4. Na tejto stoličke nájdete aj funkciu zdvíhania a otáčania, zatiaľ čo už má veľkú funkciu, napríklad pohyblivé podrúčky. Na tejto stoličke sa môže zobraziť výška, hlboká a ľavá / pravá rotácia lakťových opierok.


874(3_08

874(3_09


výhody


1. Máme veľa nábytku v obchode a naše výrobky boli testované pred každou jednotlivou prepravou. Preto sú všetky výrobky zaručené kvality.

2. Naši zákazníci sú distribuovaní do celého sveta a naša spoločnosť môže poskytovať výrobky na mieru podľa rôznych regiónov a rôznych potrieb.

3. Automatická výroba súčiastok, štandardizácia automatizácie balenia.

4. Profesionálny pracovný tím a predajný tím, vždy radi odpovieme a vyriešime všetky vaše obavy!

5. Materiály, ktoré sa používajú vo výrobkoch, vyberieme prísne. Silný a odolný, konštruujúci výkonný tovar.

874SH (3) .jpg

certifikácia:


image009.jpg


Vyšetrovanie