Ako si vybrať správnu stoličku pre stretnutie

- Aug 14, 2018-

Konferenčné stoličky sa líšia od kancelárskych stoličiek, kancelárske stoličky sú flexibilné, pohodlné na presunutie a konferenčné stoličky, ako to naznačuje názov v konferenčnej miestnosti s predsedom, nemusia venovať pozornosť pružnosti, pozornosť by mala byť ako racionálne využívať priestor, môže rozumne prispôsobiť viac ľudí. A luk stoličky ako konferenčné kreslo, modelovanie jednoduché, v porovnaní s otočnou stoličkou zaberať menej plochy, môže plne využiť mieru využitia priestoru pre maximalizáciu.

Výber zadnej časti stoličky je tiež veľmi dôležitý pre zdravie, opierka by mala byť sametová rukavica, stent musí byť silný, povrch musí mať určitý stupeň elasticity a kontakt s ľudským telom musí byť priedušný , odolné voči opotrebeniu, špinavé a nie ľahké s telom alebo oblečením na výrobu statickej elektriny.

Ako si vybrať stoličku? Predseda výberu nohy je veľmi fastidious, nemôže mať jazva festival, všeobecne nemôže splicing. Ak chcete kúpiť kovové stoličky venovať pozornosť oceľové rúrky, ako je hrúbka steny kovovej rúrky, relatívne povedané, silnejšie a silnejšie.