Ako čistiť a udržiavať kancelárske kreslo vedecky?

- Aug 14, 2018-

PU, pletivo-typ kancelárska stolička čistenie: PU materiál je materiál syntetickej koženky, tohto materiálu v porovnaní s vzhľad reálnom kožené a jednoduchšie starostlivosť. Lakťová opierka sedadla použitie PU materiál v procese čistenia, všeobecné použitie mokrý uterák jemne pretrite, môžete odstrániť väčšinu škvŕn. V prípade potreby čistiace prostriedky alebo kože rozjasnenie môžete PU materiálu, lesklý a odolný.

Pokiaľ ide o čistú handričku, niektoré stolička operadlo alebo vankúš kryt používa čistú handričku, použiť kefu plus umýva čistý čistenie, tento druh čistú handričku materiál odolný voči oderu a schne rýchlejšie, nemusíte starať asi má možnosť kefa zlé.

Kožené kancelárska stolička čistenie: pretože kôra nie je veľmi priedušné, leto užívateľom späť jednoduchý pot, takže práve kúpil kožené kancelárske stoličky, používať údržba vosk v office stolička ster ochranný film, zabrániť potu a špiny ponorený do office kožené kreslo epidermis, samozrejme, nepoužívajte vodu drhnúť, dlho tak suché spôsobí dermis stvrdnúť, nemá pocit, že je mäkké ako keď ste prvýkrát kúpil. Údržba čas, zvyčajne jeden mesiacov možno, ľahké letné potenie sezóny, týždeň môže byť udržiavaná raz.

Kancelária látkové kreslo čistenie: jemne pretrite s čistiacim prostriedkom, môžete použiť aj teplej vody a detergentov utrieť, ale bogey s kefy rub, ak utrieť kefa sa poškodeniu tkaniny, viesť k plstnateniu, časovo dlhé šaty kancelárska stolička vyzerá veľmi starý.