MIFF 2019 predstavuje svetu „Muar: Furniture City of Malaysia“

- Jan 24, 2019-

Oslava 25 rokov svetového obchodu s nábytkom

Muar, ktorý vláda nedávno vyhlásila za „nábytkárske mesto Malajzie“, sa na najväčšej priemyselnej výstave v juhovýchodnej Ázii dostane na budúci rok, keď sa 8. až 11. marca opäť otvorí každoročný Malajzijský medzinárodný veľtrh nábytku (MIFF).

MIFF 2018 Design spája ľudí

Spoločnosť MIFF, ktorá je čerstvá z najväčšej expanzie v roku 2018, oslávi svoje 25. výročie zdieľania pozornosti so spoločnosťou Muar, hnacou silou, ktorá predstavuje 70% vývozu malajzijského nábytku do viac ako 160 krajín vrátane najvyšších destinácií, Spojených štátov, Singapuru, Japonska, Austrálie a Británia.

ELK Desa Nábytok Sdn Bhd  Acacia Bytové zariadenie Sdn Bhd
MIFF, ktorý je známy ako robustný svetový obchodný veľtrh, na ktorom sa uzatvárajú obchody, je najväčším svetovým trhom s nábytkom z kvalitného malajského dreva a panelov na svete a najväčším centrom obstarávania riešení na pracovisku prostredníctvom svojho segmentu MIFF Office.

Výrobca európskych stoličiek  Systém stoličiek Merryfair  Artmatrix Technology Sdn Bhd „Faktor Muar je od samého začiatku neoddeliteľnou súčasťou MIFF. Keď oslavujeme náš 25. míľnik, je vhodné vzdať hold vízii a ťažko získanej povesti výrobcov nábytku Muar, ktorí sú priekopníkmi rastu Malajzie ako svetového vývozcu nábytku. Je to tiež vhodný čas na opätovné potvrdenie strategického partnerstva MIFF so združením Muar Furniture Association (MFA). Pozoruhodná kombinácia inovácií, vysoko kvalitného spracovania a najlepšieho dizajnu od Muara bude v MIFF 2019 k dispozícii všetkým, aby poskytla návštevníkom ďalší vzrušujúci zážitok z nákupu, “uviedla Karen Goi, generálna riaditeľka MIFF.

  

Viac ako 200 výrobcov muaru, ktorí tvoria polovicu malajských vystavovateľov, sa spojí v Malajzijskom medzinárodnom obchodnom a výstavnom centre (MITEC) a Putra World Trade Center (PWTC). Hlavný klaster bude v špecializovanej Muarovej sále v MITEC, ktorú organizuje MZV, zatiaľ čo ostatní sa predstavia v kurátorských zónach, ako je napríklad návrh životného štýlu Renena, kancelária MIFF a Sofa Hall.

    

„MIFF je najlepšia platforma na prezeranie najnovších produkcií spoločnosti Muar pod jednou strechou. Akýkoľvek typ kupca, ktorý kupujú, sa vyrába v Muare. Väčšia šou znamená, že sa vraciame v roku 2019 s ešte viac produktmi a najnovšími zbierkami, aby sme maximalizovali priestor na zobrazenie. Strategické partnerstvo MFA-MIFF funguje veľmi dobre už od roku 2013. Rozmanitosť medzinárodných kupujúcich prináša existujúcim a novým spoločnostiam skutočné obchodné príležitosti, čo neustále zvyšuje vývoz nábytku z Malajzie a rozširuje jeho globálnu sieť, “uviedol Keh Wee Kiet, prezident MFA ,

V apríli 2018 bolo Muarovi oficiálne udelené „Nábytkové mesto Malajzia“. Zároveň bol spustený 400-hektárový Nábytokový park Muar, ktorý bude pripravený o dva roky na umiestnenie ďalších závodov a rozšírenie priemyslu. S cieľom ďalej podporovať vibrujúci priemysel vláda predtým zakázala vývoz gumového dreva v júli 2017, aby pomohla výrobcom získať prístup k dodávkam konkurencieschopnej suroviny. Boli zavedené aj úverové stimuly na podporu väčšej automatizácie s cieľom urýchliť výrobu, kvalitu a efektívnosť.

Dedičstvo Muarova nábytku sleduje jeho korene až do začiatku 80. rokov ako drevársky priemysel na báze dreva. V priebehu niekoľkých desaťročí sa malé mesto nad sebou premenilo na konkurencieschopného globálneho hráča so 700 závodmi a mesačne expedovalo 6 000 - 7 000 kontajnerov do zámoria. Viac ako pol tucta veľkých mien je verejne uvedených ako Poh Huat, SWS, SK Furniture, Lii Hen a Wegmans, všetci pravidelní vystavovatelia v MIFF.

  Lii Hen Nábytok

MIFF 2019 predstaví odhadom 650 dodávateľov z Malajzie a ďalších popredných ázijských výrobcov nábytku. Kupujúci pravdepodobne budú musieť stráviť viac času objavovaním nových produktov a sietí s očakávaním ďalších dodávateľov.

Nábytok Kinheng  Nábytok LB

V roku 2018 sa výstava rozšírila o 25% na 100 000 m². Pritiahlo 625 vystavovateľov a 20 000 návštevníkov zo 134 krajín a uzavreli rekordné objednávky v hodnote 984 miliónov USD. Stiahnite si správu MIFF 2018 Post-Show tu .

MIFF je nábytkársky veľtrh číslo 1 v juhovýchodnej Ázii a neustále sa radí medzi 10 najlepších na svete. MIFF, ktorý priniesol 25 rokov podnikateľskej dokonalosti, sa rozrástol zo sily na silu a je najväčšou a najdôveryhodnejšou platformou pre výnimočné obchodné a sieťové príležitosti.

Skvelé ponuky, obchodné vyhliadky a príležitosti na vytváranie sietí! Nechajte sa hýčkať výberom s neuveriteľnou ponukou produktov od viac ako 600 vystavovateľov, ktorí sľubujú splniť vaše potreby. Nachádza sa v srdci najrýchlejšie rastúceho regiónu na svete a je miestom, kde sa má každý marec.