Vás naučí, ako si vybrať počítačovú stoličku

- Aug 14, 2018-

Vankúš je príjemný. Zvyčajné počítačové stoličky sú špongiové vankúšiky, dobrý vankúš je zvyčajne hrubší a majú konkávne zakrivenie, aby si zvykli na zadnú krivku tela, aby telo mohol hrať vynikajúcu podporu a udržiavacie účinky, dobrú pružnosť vankúša, takže máte príjemné sedenie.

Chrbát by mal byť bezpečný. Zadná časť počítačovej stoličky by mala tiež zdôrazňovať jej pohodový pocit a bezpečnosť, niektoré kreslá späť veľmi voľné a dokonca aj mierne trasenie môže dôjsť k hluku, takáto stolička nie je len jednoduché poškodenie, niekedy tam sú bezpečnostné riziká.

Zdvíhacia tyč riadenia. Ak si kúpite otočnú stoličku, musíte urobiť vzlet a pristátie otočnej stoličky, pocit, že proces nie je obehové mazanie, nie je voľný vzhľad. Ak sa cítite bránené alebo cítite suché, premýšľajte o kvalite pochybností.

Ostatné detaily. Ručné test na lakťovej opierke, náraz nie je cítiť pohodlne, hojdať okolo, pozrite sa na celú rozvrhnutie kresla nie je stabilný. Otočte stoličku, sledujte rozloženie jeho odtieňa a ak zistí, že sú časti hrubé alebo sfarbené, je to chybný výrobok.