Malá čierna kancelárska stolička

LA-855-1 je malá čierna kancelárska stolička s nízkym operadlom. Čalúnenie operadla sedadla a vankúša je skutočne jednoduché, pevná opierka na ruky z PP, jeden mechanizmus rukoväte a nylonová základňa. Vhodný pre väčšinu ľudí.

Podrobnosti o produkte

Popis:


Pretože na trhu sú všetky druhy kancelárskych stoličiek, cena je najdôležitejším faktorom pre váš výber. Potom LA-855-1 je ten, ktorý chcete! Je to nízka zadná malá čierna kancelárska stolička. Je to skutočne jednoduché s čalúnením operadla sedadla a sedáka, pevnou opierkou z PP, jedným mechanizmom rukoväte a nylonovou základňou. Je to dobrá voľba pre čiernu kancelársku stoličku s nízkou cenou a dobrou kvalitou.

affordable ergonomic office chair

Vlastnosti:


Stojí za to: Nízka cena s vysokým výkonom, klasický výber kancelárskych stoličiek. Ak hľadáte dobro, ktoré nie je také drahé, ale vlastní vysoko kvalitné, verím, že toto bude vaša najlepšia voľba.

Jednoduchý: Dizajn malej čiernej kancelárskej stoličky zloženej z jednoduchých línií a solídneho dizajnu v súlade s moderným vkusom kancelárie. Preto, ak dávate prednosť zmesi moderných a jednoduchých, tento produkt vám bude najlepšie vyhovovať.

Silný: Nylonová podložka stoličky prešla testom BIFMA, má vysokú nosnosť. Dokáže uniesť ľudí s vysokou hmotnosťou.

Relaxačné: Sedadlo je vyrobené z domorodého poníka, ktorý môže ľuďom pomôcť udržať sa v chlade, zatiaľ čo v lete sedí na stoličke veľmi dlho.

best ergonomic office chair for short person

comfortable ergonomic office chair

ergonomic office chair for obese


funkcie:


1. Ergonomické operadlo: Bacrest používa dizajn ergonomickej teórie, takže môže byť dobrým pomocníkom pre ľudí. Môže poskytnúť dobrú podporu pasu človeka a môže im pomôcť uvoľniť určitý tlak na ich telá.

2. Zakrivená lakťová opierka: Tvar lakťovej opierky je vhodný pre ľudí s rôznymi polohami sedenia. Je to pohodlné pre ľudí, keď potrebujú dobrú podporu rúk.

3. Otočenie a zdvíhanie: Otočné otočenie o 360 stupňov a nastavenie výšky 8 cm nahor / nadol, ľudia si môžu stoličku prispôsobiť podľa svojich potrieb. To znamená, že táto stolička je skutočne dobrý produkt, ktorý dokáže uspokojiť rôzne požiadavky používateľov.


ergonomic office chair nylon caster


výhody:


1. Máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti s kancelárskym nábytkom built a vybudovali sme profesionálny pracovný tím.

2. Naše výrobky prešli BIFMA X5.1 a EN13335, zaručená kvalita.

3. Majte sadu profesionálnych a účinných skúšobných strojov, ktoré testujú trvanlivosť a odolnosť stoličky proti nárazu.

4. Zákazníci sú distribuovaní do celého sveta a môžu poskytovať výrobky na mieru podľa rôznych krajín a regiónov. Ak chcete mať špeciálny produkt, ktorý patrí iba vám, kontaktujte nás, môžeme pre vás objednať!


ergonomic office chair factory

zásoby:

ergonomic office chair inventory

Vyšetrovanie