Pohodlná kancelárska stolička na dlhé hodiny

Naša nová kancelárska stolička LA-896H-2 je pohodlná kancelárska stolička na dlhé hodiny. Čierny plastový zadný rám s vešiakom na vlasy, funkčne nastaviteľnou opierkou hlavy s funkciou mufti a plne priedušným a odolným chrbtom zo sieťoviny, ktoré vás udržia v klíme po celý deň.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu


Naša nová kancelárska stolička LA-896H-2 je pohodlná kancelárska stolička na dlhé hodiny. Má čierny plastový chrbtový rám s vešiakom, funkčne nastaviteľnou opierkou hlavy s funkciou mufti a úplne priedušným chrbtom zo sieťoviny, ktorý vás udržuje po celý deň v klíme. Dodáva sa s bedrovou opierkou chrbta, vankúšom na sedenie, nastaviteľnou lakťovou opierkou s PU podložkou na vrchu, dvoma pákami synchrónny mechanizmus, plynový výťah triedy 3 BIFMA, základňu z chrómovanej ocele 330 mm s kolieskami z PU 50 mm. Je to vaša najlepšia voľba. Roky rozsiahleho výskumu sa vyplatili pri vývoji pletacej stoličky, ktorá je skonštruovaná pre náročné použitie a vynikajúci pôžitok.

Jeho krivka operadla je prirodzená krivka chrbtice, ktorá zodpovedá polohe tela v sede. Súčasne je vybavený humanizovaným vankúšom, ktorý sa dá nastaviť samostatne, účinne podporuje bedrové stavce používateľa, čím zmierňuje tlak rozptyľovania bedrových stavcov a chráni zdravie tela. Preto je skvelý pre ľudí, ktorí pracujú dlhú dobu. Máme veľa pohodlných kancelárskych stoličiek na dlhé hodiny. Ak chcete získať najlepšiu ponuku, kontaktujte nás.


comfortable high back office chair black

Detaily produktu


Materiál: Polovica ôk sieťoviny

Miesto pôvodu: Guangdong, Čína (pevnina)

Názov značky: ZHIXING

Číslo modelu: LA-896H-2

Plastová farba: čierna

Pena: elastická pena s vysokou hustotou sedadla

Opierka hlavy : 2D lakťová opierka s PU podložkou

Operadlo : Zadné operadlo s nastaviteľnou opierkou dreva a vešiakom

Podpora reziva: podpora reziva hore a dole, dozadu a dopredu

Sedadlo: Ergonomické vankúšové sedadlo

Lakťová opierka: 2D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus: Dva držadlá s držiakom

image003.jpg

Vlastnosti:


1. Pohodlná kancelárska stolička na dlhé hodiny má široký vankúš, široké operadlo, nízku cenu, široké potešenie. Tento produkt má veľa ekonomických výhod. Ak chcete získať taký kvalitný a kvalitný produkt, stačí minúť trochu peňazí. S touto stoličkou existujú rôzne funkcie, vďaka ktorým je pre ľudí atraktívnejšia. Väčšina ľudí bude ochotná minúť svoje peniaze na túto úžasnú stoličku.

2. Masívny železný uholník, ktorý spája plastový zadný rám, pevný a odolný, s oblečením zaveseným na zadnom ráme, čo je vhodné na umiestnenie oblečenia. Vďaka tomuto špeciálnemu dizajnu na chrbte môžu mať vaše oblečenie správne miesto na pobyt. Môže ľuďom pomôcť udržať poriadok a vyhnúť sa zloženiu oblečenia. Je to užitočný nástroj, ktorý pomáha ľuďom organizovať sa.

3. 2D zdvíhacia opierka ruky, má konkávny tvar. Mäkké PU zábradlia spĺňajú požiadavky väčšiny ľudí v kancelárii. Ako všetci vieme, materiál PU je známy svojou mäkkou a hladkou vlastnosťou. Pre ľudí je najlepšie držať a odpočívať si predlaktie.

4. Stolička bola obohatená o priedušnú tkaninu, ktorú môžete v kresle relaxovať. Tkanina sa dováža na Taiwan. Kvalita tejto látky môže byť zaručená, pretože sme pri výbere kvalitných materiálov vynaložili veľké úsilie, aby sme našim zákazníkom poskytli dobré skúsenosti s používaním.

5. Silný mechanizmus, ktorý sa používa v tejto stoličke, má vysokú záťažovú kapacitu. Môže podporovať zdravý personál a umožňuje ľuďom vykonávať rôzne úpravy. Okrem toho má plynový výťah stoličky profesionálnu certifikáciu, ľudia môžu nastaviť výšku sedadla pomocou nastavenia na tomto plynovom výťahu. Nájdete vhodnú pozíciu, ktorá vyhovuje vám a vášmu kancelárskemu stolu.

6. Bedrová opierka a nastaviteľná opierka hlavy sa spoja, aby vám poskytli úžasný zážitok zo sedenia.

comfortable office chair for neck pain

comfortable office chair for safety

comfortable office chair steel base


Certifikácia výrobkov

comfortable office chair certification

Vyšetrovanie