Veľmi pohodlná kancelárska stolička

Veľmi pohodlná kancelárska stolička

ZHIXING kvalitná kancelárska stolička LA-1137H, je to pohodlná kancelárska stolička. Vychutnajte si spoľahlivý komfort s premysleným dizajnom vysokej modernej výkonnej stoličky. Stolička s dobrým poťahom PU, penovou sedačkou s vysokou hustotou a operadlom, leštenou hliníkovou lakťovou opierkou s PU podložkou na vrchu , vysokokvalitný hliníkový mechanizmus, plynový výťah Clss 3 BIFMA, 350 mm políc z hliníkovej základne a 60 mm nylonové kolieska BIFMA. Pri práci v kancelárii si budete myslieť, že je to veľmi pohodlná kancelárska stolička. Aktualizujte svoje kancelárske priestory, aktualizujte svoju pracovnú stanicu pomocou tohto univerzálneho a veľmi pohodlného kancelárska stolička . Vyjadrite svoj názor pomocou veľmi pohodlnej kancelárskej stoličky, ktorá dotvára moderný kancelársky priestor.LA-1137H je univerzálna voľba pre počítačový stôl alebo konferenčný stolík.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu


LA-1137H je pohodlná kancelárska stolička. S premysleným dizajnom vysokej modernej výkonnej stoličky sa môžete tešiť zo spoľahlivého pohodlia. Stolička využíva dobré čalúnenie PU na výrobu penového sedadla a operadla s vysokou hustotou. Leštená hliníková lakťová opierka je s vrchnou časťou z PU. Má vysoko kvalitný hliníkový mechanizmus, ako je plynový výťah triedy 3 BIFMA, leštená hliníková základňa 350 mm a nylonové kolieska BIFMA 60 mm. Keď pracujete v kancelárii, budete si myslieť, že je to veľmi pohodlná kancelárska stolička. S týmto všestranným a pohodlným kreslom to osvieži vašu pracovnú stanicu. LA-1137H je univerzálna voľba, ktorá je vhodná pre počítačový stôl alebo konferenčný stolík.

Je ergonomicky navrhnutý tak, aby sa zmestil do chrbta a do pasu, čo efektívne zmierňuje únavu v páse a umožňuje vám pohodlnejšie sedenie. Zábradlie je zjednodušené a má vysoký stupeň prispôsobenia sa ramenu. Je elegantný, ekologický, vysoko kvalitný a za nízku cenu a môže poskytovať bezpečné, pohodlné a zdravé kancelárske prostredie. Kvalitný produkt môžete získať iba za nízku cenu.

affordable comfortable office chair

Vlastnosti:


1. Luxusný mechanizmus používaný v tejto stoličke sa ľahko ovláda. To vám umožní používať funkciu naklápania dozadu. Uhol sklonu môžete upraviť nastavením pák na stranách. Tlačidlo otáčania pod mechanizmom sa dá použiť na nastavenie napnutia náklonu. Nájdite si vhodné miesto, ktoré sa vášmu telu najviac páči a užívajte si pohodlie, ktoré vám prináša.

2. Operadlo tejto stoličky využíva konštrukciu chrbta automobilu na splnenie želania neobvyklého dizajnu. Viacnásobné vodorovné tyče nielen vyhovujú tvaru ľudského tela, ale tiež môžu voľne dýchať a dýchať. Jeho ergonomický tvar operadla je dobrým pomocníkom v kancelárii pre tých, ktorí často trávia svoj čas v kancelárii. Ak majú takého užitočného pomocníka v kancelárii, môžu sa cítiť oveľa pohodlnejšie, keď pracujú celý deň. Tento produkt im môže pomôcť oddýchnuť sa.

3. Relaxačné podrúčky v tvare luku dávajú ľuďom miesta na držanie paží. Ak sa cítia unavení písaním na dlhú dobu, môžu si oddýchnuť a položiť predlaktia na lakťové opierky. Podložka pod lakťovej opierky PU poskytuje ľuďom pocit pohodlia.

best comfortable home office chair

best most comfortable office chair


Výhody produktu:


1. Výrobky sa vyvíjajú nezávisle a s radom nových a vyspelých technických zručností. Tento produkt sa preto oplatí vlastniť.

2. Naša spoločnosť má profesionálny obchodný tím, ktorý poskytuje profesionálne a premyslené služby od rokovania po transakciu. Radi odpovieme na všetky vaše obavy.

3. Minimálne objednané množstvo len 20 ks, ale cena je 40 HQ.osvedčenie

best most comfortable office chair certification

best most comfortable office chair certification

Balenie a dodávka:


1. Balenie Veľkosť veľmi pohodlnej kancelárskej stoličky: telo, 2ks / ctn, 92 * 57 * 54 cm; báza, 2ks / kartón, 67 * 17 * 66 cm

2. CBM veľmi pohodlnej kancelárskej stoličky: 0,179

3. Kapacita: 20GP: 152Sets / 40GP: 306Sets / 40HQ: 374Sets


Vyšetrovanie