Pohodlná stolička pre domácu kanceláriu

Otočná stolička s vysokým chrbtom
1.Čalúnenie - operadlo zo sieťoviny, sedák na vankúš
2.Arm - PP lakťová opierka.
3. Mechanizmus - jeden mechanizmus rukoväte
4.Základná - nylonová báza.
5.Headrest - Nastaviteľná opierka hlavy

Podrobnosti o produkte

Populárna pohodlná stolička pre domácu kanceláriu LA-898FH. Táto pohodlná stolička pre domácu kanceláriu s čiernym plastovým zadným rámom, multifunkčnou nastaviteľnou opierkou zo sieťoviny, dekoratívnou oporou na chrbát, domácou sieťovinou, sedákom s vankúšikom s vysokou hustotou, nastaviteľnými lakťovými opierkami s PU podložkou na vrchu, dvoma synchrónnymi mechanizmami rukoväte a plynovým výťahom triedy BIFMA triedy 3 funkcie, ktoré má táto stolička.

Táto stolička plní národy ideálne pre krásne a pohodlné kancelárske kreslo. Táto moderná stolička pre domácu kanceláriu spočíva na kovovej základni pochrómovanej chrómom s kolieskami s dvoma kolieskami pre ľahké rolovanie. Navyše sa ľahko otočí, takže sa môžete dostať do cieľa zo všetkých oblastí svojho pracovného priestoru. Pohodlná stolička pre domácu kanceláriu, ktorá je navrhnutá tak, aby podporovala vaše chrbát a vždy ju udržovala v správnej polohe na sedenie, aby chránila chrbát a chrbticu. Je to dobrá študijná stolička pre študentov alebo pracovný stôl do miestnosti.

ergonomic swivel office chair green

Vlastnosti:


1 Základ tohto produktu prešiel testom BIFMA, ktorý je dostatočne odolný a odolný na podporu telesnej hmotnosti.

2 Lakťové opierky sú veľmi zvláštne, pretože spájajú sedadlo a operadlo. Ako všetci vieme, stolička bude po pripojení operadla silnejšia a odolnejšia. Táto stolička je teda silnejšia ako bežné stoličky.

3 Iba nízka cena, ale so všetkými základnými požiadavkami väčšiny kancelárskych stoličiek, je to prvá voľba klasických kancelárskych stoličiek, ak ste veľkým fanúšikom klasického štýlu.

4. Opierka hlavy sa dá nastaviť podľa potrieb užívateľa. Nastavovanie je možné, pokiaľ je opierka hlavy v polohe, ktorá sa vám páči.

5. Vankúš je neuveriteľne pohodlný, pretože vo vnútri je vyplnená natívna špongia. S priedušnou sieťou mimo sedadla a špongiou vo vnútri sa z sedadla stáva skvelý nástroj na sedenie pre dôstojníkov. Môže ľuďom pomôcť uvoľniť tlak na boky.

ergonomic swivel office chair seat

ergonomic swivel office chair gas lift

výhody


1. Výrobok bol vyvinutý samostatne a má vlastný patent. Preto iná spoločnosť nemôže mať žiadne práva napodobňovať naše nápady.

2. Pracovná efektivita našej spoločnosti je vysoká, čo znamená, že vaša objednávka príde k vám čo najskoršie.

2. Naša spoločnosť vyrába celý rad výrobkov. Napríklad ide o kancelársku stoličku, kancelársky stôl, stolík pre študentov a stoličku, stoličku pre hľadisko a stoličku pre kino.


ergonomic swivel office chair castors

Dodávka obalov


1 forma balenia: telo, 2ks / ctn, 76 * 39 * 53cm, časť, 2ks / ctn, 64 * 11 * 63cm

2 Spôsob balenia: Knock down. Časti sú balené do bublinkových vreciek a balené do tvrdeného kartónu K9838K9.

3 Balenie Veľkosť pohodlnej stoličky pre domácu kanceláriu: telo, 2ks / ctn, 75 * 55 * 52 cm; báza, 2sets / kartón, 64 * 11 * 63 cm

4 CBM pohodlnej stoličky pre domácu kanceláriu: 0,1 cbm

5 Kapacita kontajnera: 20 GP: 272 súpravy / 40 GP: 546 súpravy / 40HQ: 664 súpravy

6 Dodacia lehota: 30 dní po prijatí zálohy alebo originálneho L / C.Balenie

7 Podrobnosti : Neutrálne balenie alebo balenie podľa požiadavky zákazníka

8 ThePort : Guangzhou, Shenzhenergonomic swivel office chair model


FAQ


Otázka: A čo čas doručenia?

Odpoveď: Spravidla to bude trvať približne 25 - 30 dní po prijatí platby vkladom. Konkrétna dodacia lehota závisí od položiek a množstva vašej objednávky.


Otázka: Testujete všetok svoj tovar pred dodaním?

Odpoveď: Áno, všetok tovar je pred dodaním 100% testovaný.


Otázka: Ako dlho je záručná doba?

A: 2-ročná záruka.


Popredajné služby


Naše stoličky majú záruku 2 roky. V prípade akýchkoľvek problémov s kvalitou môžete nášmu predajnému pracovníkovi poskytnúť spätnú väzbu a požiadať o kompenzáciu. Naša spoločnosť bude okamžite reagovať podľa aktuálnej situácieVyšetrovanie