Nastaviteľná ergonomická kancelárska stolička

Podrobnosti o produkte

Popis:


Model stoličky: LA-864MH.

Naša nastaviteľná ergonomická kancelárska stolička poskytuje bedrovú oporu pre chrbát ľudí. Operadlo je blízko k prirodzenému tvaru chrbtice. 3D nastaviteľná ergonomická opierka hlavy vám ponúka rôzne úpravy. Táto nastaviteľná ergonomická kancelárska stolička je špeciálne navrhnutá pre sediacich ľudí na pracovisku. Táto stolička sa dá otočiť o 360 °. a upravte všetko od výšky sedadla, 4D lakťovej opierky, 3D opierky hlavy a 5 operadla výškovo nastaviteľného operadla. Produkty je možné prispôsobiť potrebám klientov. Vysoko odolné odolné operadlo zo sieťoviny a sedadlo s dvoma okami so vstrekovacou penou pred sedadlom robia z tejto nastaviteľnej ergonomickej kancelárskej stoličky.

Účinkom je zmiernenie únavy, zníženie chorôb z povolania a multifunkčné nastavenie polohy a výšky sedu. Všeobecne je miera zlyhania takejto stoličky veľmi nízka a montážne diely sú vyrobené z najlepších materiálov. Preto je to cenovo dostupná investičná stolička.

Je neutrálne balené alebo môže byť balené podľa požiadaviek zákazníka.

adjustable ergonomic office chair black


Vlastnosti:


1. Ergonomický dizajn operadla chrbta, s priedušnou podporou pasu a nastaviteľnou výškou operadla sedadla s piatimi stupňami, vhodný pre rôzne typy ľudí. Máte možnosť vykonať úpravy podľa toho, akú polohu sedenia chcete.

2. Pokyny sa veľmi ľahko dodržiavajú, stačí spočítať niekoľko skrutiek a skrutiek a potom ich zostaviť. Len pár krokov, aby sa z neho stal hotový produkt.

3. Ľudia sú vždy obľúbenými výrobkami, ktoré vo vnútri vyzerajú jednoducho, ale nie celkom jednoducho. Veľké a variabilné funkcie stoličky uspokoja väčšinu ľudí.

4. Elektrolytická päťhviezdičková základňa prešla mnohými testovacími krokmi, aby prisľúbila trvanlivosť a stabilitu stoličky. Je dobré niesť závažnú palicu tak, aby sa zvýšila bezpečnosť stoličky. Ľudia môžu ľahko získať pocit spokojnosti a bezpečnosti z našich výrobkov. Verím, že naše výrobky vás môžu sprevádzať ako vašich priateľov, keď ste unavení.


affordable ergonomic office chair blackbig and tall ergonomic office chair armrest

ergonomic office chair casters


výhody


1. Vývoj nezávislý od produktu s množstvom patentov.

2. Veľké úložisko so skladom 30 000 metrov štvorcových, uskutočňujeme našu dodávku čo najskôr, aby sme vám mohli produkty doručiť.

3. Náš produkt vyhovuje testom BIFMA X5.1 a EN13335.

4. Profesionálna výroba kancelárskeho nábytku s guangdongovým high-tech technickým názvom podniku.

ergonomic office chair  back

ergonomic office chair details

Balenie a dodávka


1. Podrobnosti o balení : Neutrálne balenie alebo balenie podľa požiadavky zákazníka

2. Balenie Forma nastaviteľnej ergonomickej kancelárskej stoličky: 1 sada / kartóny.

3. Spôsob balenia: Knock down. Časti sú balené do bublinkových vreciek a balené do tvrdeného kartónu K9838K9 s 5 vrstvami.

4. Veľkosť balenia: 80 * 54 * 65CM

5. CBM nastaviteľnej ergonomickej kancelárskej stoličky: 0,28 cbm

6. Kapacita kontajnera: 20 GP: 100 sád / 40 GP: 200 sád / 40HQ: 242 sád

7. Dodacia lehota: 30 dní po prijatí zálohy alebo originálneho akreditívu.


Vyšetrovanie