Ergonomická kancelárska stolička s opierkou hlavy

ERGONOMICKÝ KANCELÁRSKY PREDSEDA S HLAVNÝM PRÚDOM NA VYUŽITIE KANCELÁRIE: Ideálny do zasadacej miestnosti, pracoviska alebo domácej kancelárie pri práci na počítači. Pohodlná opierka hlavy vás bude cítiť uvoľnene. Táto stolička je vyrobená tak, aby zapôsobila na štýlový vzhľad aj na ergonomický komfort.

Podrobnosti o produkte

Popis:


ERGONOMICKÝ KANCELÁRSKY PREDSEDA S HLAVNÝM PRÚDOM NA VYUŽITIE KANCELÁRIE: Ideálny do zasadacej miestnosti, pracoviska alebo domácej kancelárie pri práci na počítači. Pohodlná opierka hlavy vás bude cítiť uvoľnene. Táto stolička je vyrobená tak, aby zapôsobila na štýlový vzhľad aj na ergonomický komfort. Má päť veľkých funkcií, ktoré uspokoja vaše rôzne potreby.

ergonomická špecifikácia kancelárskych stoličiek(Výrobky sú zobrazené nižšie, je možné zvoliť rôzne farby.)


best ergonomic office chair for tall person


Vlastnosti


1. Chladný a pohodlný: Stolička z khalzového pletiva je zmesou umenia a vedy, ktorá vám poskytuje dokonalý kancelársky zážitok. Navyše, s priedušnou sieťou, už sa pri práci nepotíte; Vďaka mimoriadne širokému sedadlu 20 "(väčšina stoličiek je 18") a vysokokvalitnej kovovej základni, táto stolička uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.

2. Ergonomický dizajn: Tvar badkrestu môže úplne uspokojiť ľudské potreby. Poskytuje ľuďom veľkú podporu v páse. Pomôžte im uvoľniť tlak v páse po dlhom sedení na stoličke.

3. Plne nastaviteľné: S touto ergonomickou stoličkou je päť veľkých funkcií. Môžete nastaviť výšku sedadla a opierku hlavy khalzovej siete (hore, dole a naklápanie) do polohy, ktorá vyhovuje vám a vášmu stolu.

4. Bezpečnosť: Dno stoličky je vyrobené zo zliatiny hliníka, ktorá je mimoriadne robustná a stabilná.

5. Firemní zákazníci: Kontaktujte nás ešte dnes o tom, ako posunúť svoju firmu na ďalšiu úroveň. Budeme s vami spolupracovať, aby sme zariadili vaše kancelárske miesto našou sieťovou stoličkou. Spolupracujeme s mnohými firmami a môžeme ponúknuť veľké zľavy na hromadné ponuky.


affordable ergonomic office chair

adjustable ergonomic office chair

funkcie:


1. 3-D rotačná opierka hlavy: hore / dole, nastaviteľný uhol a rotácia, plne uspokojí vaše potreby a pomôže vám chrániť váš krk.

2. Nastaviteľná lakťová opierka: Nastaviteľná je výška, hlboký, uhlový a ľavý / pravý pohyb opierok. Podložku lakťovej opierky môžete presunúť tam, kam chcete, aby vyhovovala vašim potrebám.

3. Naklonenie a zablokovanie: Inteligentný zámok spätného naklopenia medzi 90 a 135 stupňami. Ľahnite si a vyberte si vhodný uhol, užite si prestávku.

4. Zdvíhanie a otočenie: 8 cm nastavenie hore / dole a otočenie o 360 stupňov. Vytiahnite páku a upravte napnutie náklonu, potiahnutím nahor zdvihnite kreslo nahor / nadol. Flexibilný zážitok, vytvára vám vrelé pracovné prostredie.

5. Protišmykové kolieska: Kolieska sú vyrobené z nylonových materiálov, ktoré sú protišmykové a nemé. Vhodný na rôzne typy podláh. Tichý a ochranný.


economical ergonomic office chair headrest

economical ergonomic office chair armrests

economical ergonomic office chair back tilt

economical ergonomic office chair sliding seat


economical ergonomic office chair casters

výhody


1. Naša spoločnosť má profesionálny obchodný tím, ktorý poskytuje profesionálne a premyslené služby od rokovania po transakciu.

2. Profesionálna výroba kancelárskeho nábytku s guangdongovým high-tech technickým názvom podniku.

3. Majte sadu profesionálnych a účinných skúšobných strojov, ktoré testujú trvanlivosť a odolnosť stoličky proti nárazu.

4. Automatická výroba súčiastok, štandardizácia automatizácie balenia.


ergonomic office chair for back pain

Balenie a dodávka


1. Balenie Veľkosť ergonomickej kancelárskej stoličky s opierkou hlavy: 84 x 57 x 65 cm

2. CBM ergonomickej kancelárskej stoličky s opierkou hlavy: 0,311

3. Kapacita kontajnera: 20 GP: 90 sád / 40GP: 180 sád / 40HQ: 218 sád


Certifikácia výrobkov


ergonomic office chair certificationergonomic office chair guarantee


FAQ


Otázka: Môžete vyrábať podľa vzoriek?

Odpoveď: Áno, vieme vyrobiť produkt prispôsobený vašej spoločnosti.
Vyšetrovanie