Ergonomická kancelárska stolička s bedrovou podporou

Ergonomická kancelárska stolička s bedrovou podporou

Otočná stolička s vysokým chrbtom
1, Čalúnenie - operadlo zo sieťoviny, sedák.
2, Arm - Plastová 2D lakťová opierka
3, Mechanizmus - Dva rukoväte s chvostom ako fotografia.
4, základňa - pochrómovaná oceľová základňa s nylonovým kolieskom.
5, opierka hlavy - pevná opierka hlavy.
6, Podpora reziva - s plastovou podporou reziva

Podrobnosti o produkte

Popis:


- Artikulate je vybavený spoľahlivou ergonomickou oporou, má priedušný chrbát zo sieťoviny, pasívnu bedrovú opierku a veľkorysú polstrovanú a tvarovanú vankúšik so sedadlami so 6 “hrubými okami.

- Articulate je navrhnutý s ohľadom na produktivitu a je ideálny pre každodenné použitie. Robustná a podporná, táto výkonná kancelárska stolička pojme až 331 libier a je dodávaná v rôznych farbách

- Articulate je počítačová stolička, ktorá sa dá ľahko prispôsobiť vašim potrebám pomocou výškovo nastaviteľných lakťových opierok, nastavenia výšky jednodotykovej stoličky, otočného otočky o 360 stupňov a systému naklápania a blokovania.

- Osviežte si kancelársky priestor s touto všestrannou voľbou pre počítačové stoly a pracovné stanice. Vychutnajte si mobilitu cez koberce alebo podlahy z tvrdého dreva pomocou piatich koliesok s dvoma kolesami


Ergonomická kancelárska stolička s bedrovou opierkou je vyrobená s ergonomickým dizajnom, ktorého výšku a uhol opierky hlavy a výšku zadného vankúša je možné nastaviť. Prednú a zadnú, ľavú a pravú, uhol, výšku a silu operadla lakťovej opierky je možné nastaviť. Automatický elastický bedrový vankúš môže aktívne sledovať rôzne polohy tela používateľa pri podpore. Dizajn podpery je cielenejší a primerane rozkladá protitlak. inteligentný prispôsobivý podvozok nahrádza tradičnú štruktúru stoličky pre počítače, ktorá dokáže automaticky nastaviť elastickú silu operadla sedadla podľa hmotnosti používateľa, čím sa znižuje nepohodlie chrbta a extrémna rýchlosť.

Naše výrobky prešli testom BIFMA X5.1 a EN 1335. Všetky sú pred dodaním 100% testované. Ak má výrobok problém s kvalitou kvôli našej továrni, odošleme kvalifikovaný produkt znova alebo doplníme chýbajúce príslušenstvo. Naše stoličky majú záruku 2 roky. V prípade akýchkoľvek problémov s kvalitou môžete nášmu predajnému pracovníkovi poskytnúť spätnú väzbu a požiadať o kompenzáciu. Budeme reagovať čo najskôr a budeme sa snažiť vyriešiť tento problém.


podrobnosti:

Meno Produktu:


Ergonomická kancelárska stolička s bedrovou podporou

materiál:


Polovica ôk, polovica látky


Číslo modelu:


LA-8013H

Typ spoločnosti:

Výrobca / továrne

Farba plastu:


čierna

pena:


Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:


3D opierka hlavy


operadlo:


operadlo zo sieťoviny s plastovou podporou reziva

Podpora reziva:


ergonomická plastová podpora reziva

Seat:


sedák na vankúš

Operadlo:


lakťová opierka hore a dole s PU podložkou

Mechanizmus:


Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:


môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, nastaviť silu naklápania

Plynový výťah :


Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:


5-hviezdičkový chrómovaný oceľový podstavec

Koleso:


2-palcové nylonové alebo PU koleso

MOQ:


20ks


Platobné podmienky:


EXW, FOB, CIF, C&Fplatba:


T / T, L / C, iné


ergonomic office chair adjustable lumbar support

Vlastnosti:


1. Táto ergonomická kancelárska stolička s bedrovou opierkou má jedinečný tvar a krásne línie. Vyzerá moderne a jednoducho, čo zodpovedá modernému kancelárskemu štýlu. Nie je to len dobrý pomocník v kancelárii pre väčšinu ľudí, ale aj vhodná dekorácia na vašom pracovisku.

2. Táto kancelárska stolička úplne zodpovedá myšlienke ľudí, že môžu minúť menej peňazí, aby získali kvalitný a kvalitný produkt. Výsledkom je, že je skutočne ekonomickým a praktickým rozhodnutím byť jedným z našich milých zákazníkov.

3. Základné funkcie stoličky sú kompletné, vrátane vankúša hlavy, vankúša v páse, zdvíhacej lakťovej opierky, sklopenia operadla sedadla a sklopenia operadla sedadla, jemného doladenia sily po zdvihu kĺbu, stabilných a pevných železných nôh, ľubovoľného uhlu uzamykania atď.

4. Pod mechanizmom je tiež otočné tlačidlo, v ktorom môžete nastaviť napnutie náklonu. Ak chcete posunúť polohu vankúša v páse, jednoducho ju podržte a presuňte ju na miesto, kde chcete, aby bola tak dlho, ako je v rozsahu nastavenia.

5. Lakťová opierka je vyrobená z PU materiálov, je mäkká a ťažko deformovateľná. Akonáhle sa budete cítiť unavení, môžete položiť ruky na vankúšiky, aby ste cítili pohodlie počas krátkej prestávky. Zamykacie tlačidlo na boku vám môže pomôcť zablokovať nastavenie a získať väčšie pohodlie.


ergonomic office chair armless

ergonomic office chair for obese

ergonomic office chair casters and base


výhody:


1. Náš pracovný tím je dosť profesionálny v procesoch navrhovania a výroby. Venujeme plnú pozornosť každému kroku, ktorý robíme, aby sme našim zákazníkom zaručili kvalitný produkt. Dúfame, že naše výrobky môžu zákazníkom priniesť pocit rodiny.

2. Špecializujeme sa na výrobu kancelárskeho nábytku po mnoho rokov. Náš predajný tím bude ochotný odpovedať na vaše obavy a otázky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich poductov, kontaktujte nás!

3. Zákazníci sú distribuovaní do celého sveta a môžu poskytovať výrobky na mieru podľa rôznych záujmov ľudí.


certifikácia:

ergonomic office chair with lumbar support certification


Balenie a dodávka

1. Balenie Veľkosť ergonomickej kancelárskej stoličky s bedrovou opierkou: telo, 2ks / ctn, 74 * 46 * 53 cm; báza, 2ks / kartón, 64 * 11 * 63 cm

2. CBM ergonomickej kancelárskej stoličky s bedrovou opierkou: 0,133

3. Kapacita kontajnera: 20 GP: 246 súprav / 40GP: 494 súpravy / 40HQ: 600 súprav


Vyšetrovanie