Ergonomická kancelárska stolička bez koliesok

Ergonomická kancelárska stolička bez koliesok

Návštevnícke kreslo
1, Čalúnenie - sieťované operadlo, sedák z PU vankúša.
2, Arm - 3D lakťová opierka s PU podložkou.
3, základňa - chromovaná oceľová základňa hrúbky 2,0 mm.
4, zadný rám - chrómovaný oceľový rám, hrúbka 2,0 mm

Podrobnosti o produkte

Popis:


ERGONOMICKÝ KANCELÁRSKY PREDAJ BEZ KOLIES: Táto ťažká prijímacia stolička má pár nastaviteľných ramien a pohodlné PU lakťové opierky pre hostí. Je to prispôsobivý ERGONOMICKÝ KANCELÁRSKY PREDAJ BEZ KOLIES, ktoré ste hľadali!

PADDED ARMS, CUSHIONED SEAT: Zatiaľ čo jedinečná funkcia vyklopenia poskytuje pohodlie, čalúnené ramená a ľahko čalúnené sedadlo poskytujú vašim hosťom alebo návštevníkom pohodlie pri čakaní, vypĺňaní formulárov alebo pri prezentácii.

SPÄTNÁ ČASŤ ERGONOMICKEJ KANCELÁRIE BEZ KOLESA: Naše kancelárske stoličky stacionárne a štýlové boli ukončené ergonomickými operadlami. Starajú sa tiež o zakrivenie chrbtice, aby sa zabránilo bolesti chrbta.

ZAHRNUTÉ V BLESNOM MESHU COMFY: Naša najpredávanejšia recepčná stolička do kancelárskych priestorov je profesionálne čalúnená sieťovinovým materiálom prvotriednej kvality, ktorý udržuje hostí v pohodlí. Je mäkký, mimoriadne odolný a obzvlášť priedušný.

VÝHODY PRE HOSTOV A NÁVŠTEVNÍKOV: Táto stolička s otočným ramenom je vzhľadom na svoj zjednodušujúci tvar a univerzálnosť vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí navrhujú recepcie, čakárne, sústredené skupinové miestnosti, konferenčné miestnosti a privítacie centrá.


Lakťová opierka sa dá výškovo nastaviť. Je v súlade s tvarom krivky ľudskej veľkosti pasu, ktorý môže účinne brániť pasovej chrbtici v jej vyklenutí a dosiahnuť funkciu ochrany bedrovej chrbtice. Sedadlo je vyrobené z hrubého špongiového vankúša pre pohodlný pocit. Stolička nemá kolesá. Ako podperu slúži stolička z oceľového rámu v tvare luku. V porovnaní s kolieskovým kreslom je nosnosť väčšia a trvácnejšia. Hmotnosť je 250 libier.

Kancelárska stolička je jednoduchá a štýlová, vhodná do každej kancelárie. Vzorku môžeme ponúknuť, ak máme zásoby na sklade, ale klienti musia zaplatiť náklady na vzorku a náklady na kuriérsku službu. Ak máte záujem o naše výrobky, kontaktujte nás.


Detaily produktu

typ:

Kancelársky nábytok

Špecifické použitie:

Kancelárska stolička

Meno Produktu:

ergonomická kancelárska stolička bez koliesok

materiál:

Polovica sieťoviny

Miesto pôvodu:

Guangdong, Čína (pevnina)

Názov značky:

Zhixing

Číslo modelu:

LA-826b

Typ spoločnosti:

Výrobca / továrne

Farba plastu:

čierna

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

bez opierky hlavy

operadlo:

operadlo zo sieťoviny s nastaviteľnou podporou reziva

Podpora reziva:

nastaviteľná podpora ergonomického reziva

Seat:

Sedák na vankúš

Operadlo:

2D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Mechanizmus rukoväte vysokej triedy dva

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, nastaviť silu naklápania

Plynový výťah :

bez plynového výťahu

základňa:

Chromovaná oceľová základňa hrúbky 2,0 mm

Koleso:

bez kolesa

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, inéVlastnosti:


1. Silná a odolná rohová konzola z hliníkovej zliatiny, vďaka ktorej je celá konferenčná stolička pevnejšia a odolnejšia. Konzola v spodnej časti zaisťuje ochranu stoličky. Nezáleží na tom, aký druh štruktúry je váš kancelársky priestor, neprinesie vám na podlahu žiadne poškodenie ani ublíženie.

2. Okrúhla železná rúra s priemerom 2,0 mm s priemerom 38 mm robí spodný rám pevným a trvanlivým bez deformácie. Hoci nevyzerá tak mocne ako ostatné stoličky, má väčšiu váhu ako tieto výrobky. Dizajn v tvare luku odlišuje tento produkt od ostatných. Vyššia nosnosť predstavuje jednu z konkurenčných výhod tejto stoličky.

3. Mäkké vankúšiky na lakťové opierky dávajú predným ramenám miesto na držanie a opieranie paží. Ak si chcete oddýchnuť a uvoľniť ruky, verím, že mäkká opierka na lakťové opierky dokáže uspokojiť vaše potreby.

4. Vďaka špeciálnemu dizajnu sa tento výrobok stáva priestorovo úsporným. Nie je to také veľké ako iné kancelárske stoličky, takže bez ohľadu na to, či je vaša kancelária veľká alebo nie, stále to nebude nútiť váš pracovný priestor preplniť sa. Tento produkt zaberá vo vašej kancelárii iba veľmi malý priestor. Táto vlastnosť sa skladá z jednej z konkurenčných výhod tejto stoličky.

5. Priedušná sieťovina umožňuje ľuďom ochladiť sa v lete. Vodopádový dizajn sedadla je dokonalý a vhodný pre náš bok. Úplne zapadá do tvaru bedra, čo pomáha ľuďom pri úľave od tlaku v boku a krvného obehu.

ergonomic office chair without wheels side


výhody


1. Naše výrobky sa vyvíjajú až po vývoji technológií. Neustále objavujeme, navrhujeme a vyrábame výrobky, ktoré zodpovedajú ekonomickým zmenám našej modernej spoločnosti.

2. Naša spoločnosť má veľa profesionálnych a skúsených technických pracovníkov, preto bol každý krok a produkt počas nášho výrobného procesu podrobený prísnej kontrole výrobkov.

4. Automatická výroba súčiastok, štandardizácia automatizácie balenia. Pred dodaním skontrolujeme každý jednotlivý produkt. Sľubujeme, že našim zákazníkom dodáme čo najkvalitnejší produkt.


comfortable ergonomic office chair base

Balenie a dodávka


1. Balenie Veľkosť ergonomickej kancelárskej stoličky bez koliesok: 70 * 34 * 54

2. CBM ergonomickej kancelárskej stoličky bez koliesok: 0,129

3. Kapacita kontajnera: 20GP: 216 sád / 40GP: 432 sád / 40HQ: 526 sád


comfortable ergonomic office chair factory

comfortable ergonomic office chair inventory

Vyšetrovanie