Moderná ergonomická kancelárska stolička

Podrobnosti o produkte

Popis:


Táto moderná ergonomická kancelárska stolička je vysoko moderná kancelárska stolička zo sieťoviny, ktorá je pohodlná, praktická a štýlová pre všetky moderné kancelárie. Poskytuje vám väčšiu silu zamerať sa na prácu, nie na bolesť chrbta. Do určitej miery vám to môže pomôcť s vaším projektom. Naša otočná stolička má mnoho rôznych funkcií, ako napríklad výškovo nastaviteľné sedadlo, funkciu naklápania a vstavanú opasok, vďaka ktorej bude vaše telo cítiť príjemnejšie. Môže uspokojiť váš pocit pohodlia. Okrem toho je vybavená opierkou hlavy, ktorá vám poskytne relaxačnú oporu hlavy, keď ste v čase prestávky. Vďaka užívateľsky prívetivému dizajnu je viac v súlade s potrebami pracovníkov v moderných kanceláriách. Vďaka flexibilným kolieskam sa môžete voľne pohybovať kamkoľvek, kam chcete. Tento druh kolieska je ochranný. Je dostatočne plynulý, aby vám pomohol udržať ticho a eliminovať hluk počas práce. Vďaka svojej ochrannej výhode nespôsobuje žiadne škody na zemi. Preto môže výrazne pomôcť chrániť vašu podlahu.

Používame dovážané taiwanské operadlo a sedadlo, zavádzajúce nemecký štandardný mechanizmus na výrobu vysoko kvalitného kancelárskeho nábytku pre vás. K dispozícii je 10 rôznych farieb a takmer 60 rôznych modelov ôk a textílií. Prispôsobené farby a materiály sú k dispozícii, ak nájdeme túto tkaninu a pletivo. Zaistíme HD fotografie produktu pre váš katalóg alebo pre reklamu. Môže byť poskytnutá vzorka PU a oka. Poskytuje sa dvojročná záruka. Vo všeobecnosti bude výber nášho produktu pre vás chytrým rozhodnutím.


Detaily produktu

typ:

Kancelársky nábytok

Špecifické použitie:

Kancelárska stolička

Meno Produktu:

moderná ergonomická kancelárska stolička

materiál:

Celá sieť

Miesto pôvodu:

Guangdong, Čína (pevnina)

Názov značky:

Zhixing

Číslo modelu:

LA-865MH

Typ spoločnosti:

Výrobca / továrne

Farba plastu:

čierna

pena:

s injekčnou penou pred sedadlom

opierky hlavy:

3D opierka hlavy

operadlo:

operadlo zo siete s podporou reziva

Podpora reziva:

Samolepiaca elastická podpora reziva

Seat:

Jeden kľúč na spustenie posuvného sedadla

Operadlo:

4D lakťová opierka

Mechanizmus:

Mechanizmus rukoväte vysokej triedy dva

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, nastaviť silu naklápania

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

Chrómovaná zliatina hliníka

Koleso:

Chrómované koleso automobilu

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, inédelta ergonomic office chair green

Vlastnosti:


1. Zadná časť z hliníkovej zliatiny: pevný povrch, lesklý a galvanizovaný zrkadlový povrch, vďaka ktorému vyzerá kreslo krajšie a módnejšie ako iné výrobky na trhu. Okrem toho tieto materiály a konštrukcia tiež prispievajú k majetku silného a odolného.

2. Posuvné sedadlo: Túto funkciu je celkom ľahké ovládať. Všetko, čo musíte urobiť, je iba spustiť stlačením tlačidla. Neexistujú žiadne ďalšie zložité kroky, ktoré vás zmätia. Vhodný pre každú skupinu ľudí.

3. 4D lakťová opierka: Nastavuje sa v 4 smeroch. Poskytuje štyri možnosti výberu obľúbenej polohy lakťovej opierky.

4. Vysoko elastická sieť s vysokou pevnosťou: Odolná a odolná proti opotrebeniu, ktorá je vhodná pre ľudí s rôznymi požiadavkami.

economical ergonomic office chair side


ergonomická kancelárska stolička na bolesti bedier


výhody:


1. Máme veľa skúseností s výrobou kancelárskeho nábytku. Jasne vieme a chápeme, pre čo zákazníci dávajú prednosť, a často vyrábame produkty na základe spätnej väzby od našich drahých zákazníkov.

2. Naša spoločnosť má profesionálny predajný tím, ktorý vám poskytuje profesionálne služby. Budeme trpezliví, aby sme vám pomohli vyriešiť všetky vaše starosti. Preto, ak máte nejaké pochybnosti, kontaktujte nás.

3. V našich produktoch je vždy uvedená prísna kontrola výrobkov. Materiály a každý jednotlivý produkt testujeme kedykoľvek predtým, ako ich dodáme našim zákazníkom.

4. Tisíce vynikajúcich výrobných zdrojov. Máme dobré vzťahy s mnohými dobrými spoločnosťami a udržiavame s nimi stabilnú spoluprácu. Týmto je zaručený problém s kvalitou nášho tovaru.

ergonomic office chair for home


Balenie a dodávka:


1. Balenie Veľkosť modernej ergonomickej kancelárskej stoličky: 80 * 54 * 65CM

2. CBM modernej ergonomickej kancelárskej stoličky: 0,28


Výrobný workshop:


ergonomic office chair company


DIELŇA

ergonomic office chair workersergonomic office chair workshop


TESTOVACIA IZBA

ergonomic office chair testing room

ergonomic office chair testing

Vyšetrovanie