Otočná ergonomická kancelárska stolička

Početné nastaviteľné funkcie vyhovujú vašim jedinečným potrebám a zaisťujú, že nájdete pohodlné miesto na sedenie. Priedušná sieťovina vás udrží v chlade a umožní vám zostať pohodlne a chladiť celý deň.

Podrobnosti o produkte

Popis:


  Početné nastaviteľné funkcie: Prispôsobte sa svojim jedinečným potrebám a zaistite, aby ste si našli pohodlnú polohu pri sedení. Môžete nastaviť stoličku tak, aby vyhovovala vašim potrebám. Priedušná sieťovina vás udrží v chlade a umožní vám zostať pohodlne a chladiť celý deň.

Chráňte svoj pás: Ak máte nejaké   V prípade problémov s chrbtom alebo obáv týkajúcich sa rozvoja choroby , tento NASTAVITEĽNÝ ŽELEZNÍCTVO získava nastaviteľnú bedrovú opierku a sklopenú funkciu, ktorá vám umožňuje sklopiť sa alebo sedieť rovno.

Silný a pohodlný: Má nosnosť 330 LBS a je vyrobený z najkvalitnejších materiálov vrátane mäkkého vankúšového sedadla, robustných opierok rúk a hlavy a ROLLERBLADE CASTER WHEELS, ktoré vám umožňujú jednoduchý pohyb po kancelárskej podlahe.špecifikácia

ergonomické detaily kancelárskej stoličky

deluxe mesh ergonomic office chair with headrest

Vlastnosti


1. Postarajte sa o svoje zdravie: Výška tejto otočnej ergonomickej kancelárskej stoličky sa dá upraviť podľa vašich potrieb. Prispôsobte sa rôznym telovým telom.

2. Pohodlné: Posuvné sedadlo sa ľahko ovláda, jeden kľúč na štartovanie a posúvanie; Prispôsobte sa rôznym štýlom sedenia.

3. High-tech: 3D lakťové opierky, ktoré v podstate uspokojujú každodenné pracovné potreby, pohodlne podporujú predlaktia.

4. Priedušné: vysoko elastické a vysoko pevné pletivo, ktoré je sieťou dovážanou z Taiwanu. Odolný a odolný proti opotrebeniu, dlhodobé sedenie sa neuvoľní. Keď v lete sedíte na stoličke, môžete sa v lete cítiť dobre.

5. Relaxačné: Táto stolička vám umožňuje naklonenie dozadu a uzamknutie. Pokiaľ nakláňate dozadu medzi uhlom 90 a 125 stupňov, môžete uzamknúť uhol sklonu, ktorý sa vám páči. Otočenie gombíka pod sedadlom môže tiež upraviť napnutie náklonu. Predstavte si, že ste na takej pohodlnej stoličke, budete sa cítiť celkom uvoľnene, aj keď už dlho pracujete.

big and tall ergonomic office chair front


ergonomická kožená kancelárska výkonná stolička

ergonomická kancelárska stolička pre podporu chrbta

funkcie

1. Multifunkčná opierka hlavy: Nastaviteľná je výška, uhol a rotácia opierky hlavy. Preto môže veľmi chrániť váš krčný stavca.

2. Zdvíhacie operadlo: nastavenie výšky 6 cm, ktoré uspokojí potreby rôznych ľudí v rôznych výškach. Poskytuje vám mäkkú a pohodlnú podporu, starajú sa o svoje telo.

3. Sklopenie operadla: Sedadlo sa dá zdvíhať nahor a nadol a operadlo sklopiť dozadu. Môžete uzamknúť ten najlepší uhol sedenia, ktorý sa vám páči, a začať si užívať nádhernú pracovnú dobu!

4. 3-D lakťová opierka: Multifunkčný a humanizovaný dizajn, pomáha uvoľňovať tlak na ruky.

5. Posuvné sedadlo: Ak chcete zmeniť svoju polohu sedenia, stačí stlačiť tlačidlo a posunutím sedadla nastaviť hĺbku sedadla.

ergonomická nastaviteľná bedrová opierka kancelárskej stoličky

výhody

1. Viac ako dvadsať rokov skúseností s výrobou kancelárskeho nábytku;

2. Balík je automatický a dá sa vykonať podľa vašich požiadaviek;

3. Tisíce vynikajúcich výrobných zdrojov. Kvalita je zaručená;

4. Minimálne objednané množstvo len 20 ks, ale cena je 40 HQ


najlepšia ergonomická kancelárska stolička pre vysoké osoby

najlepšia ergonomická kancelárska stolička pre krátke osoby

Balenie a dodávka

1. Forma balenia: 1 sada / kartóny.

2. Spôsob balenia tejto otočnej ergonomickej kancelárskej stoličky: Knock down. Časti sú balené do bublinkových vreciek a balené do tvrdeného kartónu K9838K9 s 5 vrstvami.

3. Veľkosť balenia: 76 * 38 * 65 cm,

4. CBM: 0,188 cbm

5. Kapacita kontajnera: 20 GP: 148 sád / 40GP: 296 sád / 40HQ: 360 sád

6. Dodacia lehota: 30 dní po prijatí zálohy alebo originálneho akreditívu.

7. Podrobnosti o balení : Neutrálne balenie alebo balenie podľa požiadavky zákazníka

8. ThePort : Guangzhou, Shenzhen


ergonomická kancelárska stolička pre vysoké zaťaženie

Certifikácia výrobkovergonomic office chair certification 1ergonomic office chair certification 2

ergonomic office chair certification 3

Vyšetrovanie