Hnedá kožená výkonná kancelárska stolička

Hnedá kožená výkonná kancelárska stolička

Otočná stolička s vysokým chrbtom
1, Čalúnenie - operadlo vankúša, sedák vankúša
2, lakťová opierka - PU lakťová opierka s chrómovanou oceľou.
3, Mechanizmus - luxusný mechanizmus ako fotografia.
4, základňa - leštená hliníková základňa s PU kolieskom.
5, opierka hlavy - opierka hlavy

Podrobnosti o produkte

Popis:


Výkonná kancelárska stolička LA-1125H, hnedá koža, s dizajnom chrbta automobilu, je celá stolička energetická. V tejto kancelárskej stoličke sa používajú starostlivo vybrané materiály PU a špongia, vďaka čomu je čestná a pohodlná. PU kožené operadlo a sedadlo robia z ľudí dobrý odpočinok z dlhej pracovnej doby. Ľahko sa čistí. Nenechávajte ho však príliš dlho na slnku, pretože to spôsobí starnutie niektorých plastov a vytvorenie krehnutia vodíka. Preto sa vyhnite dlhodobej explózii pod silným a priamym slnečným žiarením.

Pätica čeľuste je kovaná z nehrdzavejúcej ocele, ktorá má vysokú oxidačnú odolnosť, vysokú únosnosť a je bezpečná a spoľahlivá. Ergonomický zakrivený vankúš sedadla je vyplnený pamäťovou penou, ktorá je mäkká, priedušná a šetrná k životnému prostrediu. Zadná časť stoličky je plochá a pohodlná, prispôsobuje sa krivke ľudského tela a chráni chrbticu pred deformáciou. Jeho výška je voľne nastaviteľná podľa vašich potrieb. A ste schopní to flexibilne otáčať. Je to skvelá stolička pre vašu kanceláriu.

Už roky vyrábame kancelársky nábytok a naši zákazníci sú z celého sveta. Naše výrobky získali vďaka svojej vysokej kvalite dobrú povesť. K dispozícii sú rôzne stoly a stoličky. Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás.

best leather executive office chair

best leather executive office chair side


Vlastnosti:


1. Rukoväť pokovovania je v tvare luku a potiahnutá vrstvou mäkkej PU podložky. Jeho tvar je dokonale vhodný pre ľudské ruky. Ľudia na to môžu prirodzene položiť ruky. Ak použijú túto stoličku, prinesie to oveľa väčšie pohodlie ľuďom.

2. Tvar tejto stoličky je veľmi zvláštny a krásny. Operadlo používa konštrukciu chrbta automobilu, takže vyzerá celkom podobne ako zadná časť automobilu. Stredná časť operadla vyzerá veľmi špeciálne a líši sa od ostatných výrobkov. Sedadlo má navyše jedinečný tvar. Prostredie sedadla je nižšie ako jeho strana, vďaka čomu je prispôsobený tvaru ľudských bokov.

3. Silný mechanizmus je veľkým predajným miestom tohto kresla, pretože zvyšuje nosnosť vozidla ako predtým. Pod mechanizmom sú dve páčky a otočné tlačidlo, v ktorom je možné nastaviť výšku, uhol sklonu a napnutie náklonu. Poskytuje vám malé miesto na oddych počas krátkej prestávky.

4. Základňa z hliníkovej zliatiny je galvanicky pokovovaná, takže vyzerá jasne a mladá, vďaka čomu je populárna pre mladých. Je dostatočne silný na to, aby podporoval ťažkú osobu a veľké telo kresla. Na základni je navyše niekoľko koliesok. Všetky sú vyrobené z nylonových materiálov, čo znamená, že kolieska sú nemé a nekĺzavé. Počas práce lúči ľudí trpiacich hlasným hlukom. Pomáhajú tiež ľuďom vyhnúť sa nebezpečenstvu, keď je podlaha mokrá.

5. Niektorí ľudia sa môžu obávať materiálov o kolieskach a premýšľať o škodách, ktoré spôsobia na zemi. Tieto kolieska sú však vyrobené z nylonových materiálov, sú dostatočne hladké a nepoškodzujú pôdu.leather executive office chair gas lift

výhod;


1. Sme schopní vám poskytnúť profesionálny popredajný servis. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať! Náš predajný tím bude trpezlivý, aby zodpovedal všetky vaše otázky a pomohol vám vyriešiť problémy tak, ako vieme.

2. Naša spoločnosť vyrába nielen kancelárske stoličky. Vyrábame celú škálu výrobkov. Napríklad: kancelárska stolička, kancelársky stôl, stol a stoličky pre študentov, stolička pre poslucháčov a stolička pre kino.

3. Zákazníci sú distribuovaní do celého sveta a naša spoločnosť môže poskytovať produkty na mieru podľa rôznych regiónov a preferencií.

4. Plynový výťah, ktorý používame na výrobu produktu, prešiel testom BIFMA. takže jeho kvalita je zaručená.

leather executive office chair base

leather executive office chair castors

Balenie a dodávka


1.Balenie Veľkosť výkonnej kancelárskej stoličky z hnedej kože: telo, 2ks / ctn, 85 * 60 * 54; báza, 2ks / kartón, 67 * 17 * 66

2.CBM výkonnej kancelárskej stoličky z hnedej kože: 0,212 cbm

3.Kapacita nádoby: 20 GP: 130 súprav / 40GP: 259 súprav / 40HQ: 316 súprav


Predstavenie spoločnosti

leather executive office chair company

leather executive office chair inventory

Vyšetrovanie