Kožená výkonná kancelárska stolička

Otočná stolička s vysokým operadlom 1, Čalúnenie - operadlo zo sieťoviny, sedák s vankúšom. 2, lakťová opierka - výškovo nastaviteľná lakťová opierka s PU podložkou. 3, Mechanizmus - mechanizmus vysokej triedy ako fotografia. 4, Základňa - Leštená základňa z hliníkovej zliatiny ako fotografia. 5, opierka hlavy - nastaviteľná opierka hlavy.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu


Jedná sa o novo navrhnutú koženú kancelársku stoličku. V tomto výrobku sa používajú niektoré ručne vyrobené prvky, vďaka ktorým je celá stolička ušľachtilá; Vďaka jedinečnej konštrukcii operadla sedadla je táto stolička jedinečnou modernou výkonnou kancelárskou stoličkou v oblasti marketingu. Má čistú zadnú časť a sedadlo špongie s vysokou hustotou s luxusným synchronizačným mechanizmom a plynovým výťahom s certifikáciou BIFMA. Vysoko kvalitná prášková vrstva má nylonové kolieska. Vďaka príjemnej farbe je celá kancelária svieža a energická.

Vankúš na opierky hlavy a bedrový vankúš sú navrhnuté tak, aby slúžili ľuďom v kancelárii, aby sa predišlo namáhaniu chrbtice a aby sa im počas poludnia umožnilo zdriemnuť. Nastavenie plynu môže zmeniť výšku kresla pre ľudí rôznych výšok a môže sa otáčať o 360 stupňov. Táto kožená výkonná kancelárska stolička má vysokú úroveň prispôsobenia a jednoduchý dizajn pre moderné kancelárske priestory. Ak vás zaujímajú ďalšie podrobnosti, kontaktujte nás.

best ergonomic executive office chair

Vlastnosti:

1. Päťhviezdičková základňa stoličky je vyrobená z ocele z hliníkovej zliatiny. Tento druh ocele je mimoriadne odolný a pevný. Môže si zachovať hlavné funkcie stoličky mnoho rokov. Okrem toho má veľkú nosnosť a môže podporovať ľudí s vysokou hmotnosťou. Testovali sme vlastnosti stoličky, ako je nosnosť a trvanlivosť, niekoľkými medzinárodnými testami. Dizajn podložky zvyšuje úroveň a stupeň stoličky, vďaka čomu vyzerá luxusnejšie ako predtým.

2. Lakťové opierky sú v tvare luku, vyzerajú ľahko a páči sa im veľká skupina ľudí. Povrch podrúčok je pokrytý PU podložkou. PU vankúšik je známy svojim jemným dotykom a hladkým pocitom. Ľudia sa vždy cítia uvoľnení, keď položia ruky a položia ich na mäkké lakťové opierky PU.

3. Na tejto stoličke je tiež znázornená funkcia sklonu chrbta. Pod kreslom je uzamykacie tlačidlo, ktoré ovláda uhol sklonu. Pokiaľ nájdete vhodný uhol sklonu dozadu, môžete ho uzamknúť. Napätie naklonenia môžete upraviť aj otočením gombíka.

4. Odolné kožené čalúnenie s bedrovou opierkou poskytuje ergonomický komfort pre spodnú časť chrbta. Táto špeciálna bedrová podpora môže ľuďom účinne pomôcť zmierniť bolesť a tlak v páse. Táto funkcia môže do určitej miery pomôcť s pásom ľudí.

5. Na základni tejto stoličky je päť koliesok. Všetky sú vyrobené z nylonových materiálov, ktoré sú známe ako tiché a hladké. Pretože sú hladké, chránia zem. Pri pohybe na stoličke vám neubližujú.

best executive office chair

výhody


1. Poducts v našej spoločnosti sa vyvíjali nezávisle. Každý produkt má svoje vlastné rozdiely, čím sa odlišuje od ostatných výrobkov.

2. Náš produkt prešiel testmi BIFMA X5.1 a EN13335, kvalita výrobkov bola zaistená a zaručená.

3. Vždy bude tu nadšený pozáručný servis, ktorý vyrieši vaše obavy a otázky.

best executive office chair gas lift

best executive office chair base

best executive office chair castors

Výrobný workshop:


FACTORY

best executive office chair factory

DIELŇA

best executive office chair workshop 1best executive office chair workshop 2best executive office chair workshop 3

Vyšetrovanie