Moderný predseda správnej rady

Moderná výkonná kancelárska stolička LA-1136PH je obľúbená synchronizovaná kancelárska stolička s bedrovou opierkou. Má jedinečný dizajn, že opierka hlavy je nastaviteľná tak, aby vyhovovala rôznym výškam ľudí. Je to luxusná kancelárska stolička zo sieťoviny so sieťkou na chrbte a pohodlným sedákom.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu:


Moderná výkonná kancelárska stolička LA-1136PH je obľúbená synchronizovaná kancelárska stolička s bedrovou opierkou. Má jedinečný dizajn, že opierka hlavy je nastaviteľná tak, aby vyhovovala rôznym výškam ľudí. Je to luxusná kancelárska stolička zo sieťoviny so sieťkou na chrbte a pohodlným sedákom. Mäkká poduška z PU môže byť nastavená podľa vašich rúk. Jeho luxusný synchrómový mechanizmus je dostatočne silný na to, aby podporoval ťažké telo. Má práškovú povrchovú úpravu hliníka a tiché kolieska z PU sú perfektné na ochranu vašej podlahy.

Stolička je v žiarivo žltej farbe, ktorá vám dáva pocit osvieženia. Ak máte záujem o naše stoličky, kontaktujte nás. Naše výrobky majú vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Väčšina výrobkov je vyrobená z PU materiálov, ak ste zvedaví na PU materiály, vieme poskytnúť vzorky PU podľa vašich požiadaviek. Štandardizované a automatizované balenie môže znížiť straty počas prepravy. Záruka je 2 roky. Môžeme tiež prispôsobiť a vyrobiť tovar podľa vášho návrhu. Ak chcete vedieť viac podrobností, povedzte nám to.

(Produkt je uvedený nižšie, farba sa môže líšiť.)

best ergonomic executive office chair

Vlastnosti:


1. Rohová konzola z hliníkovej zliatiny je pevná a odolná, vďaka čomu je štruktúra stoličky pevnejšia a stabilnejšia. Ľudia by sa už viac nemali obávať bezpečnostných problémov. Vďaka vysokej kvalite našich výrobkov mi zákazníci prejavujú dôveru.

2. Lakťové opierky sú pokryté mäkkými a hladkými PU vankúšikmi, sú ľahké a relaxačné, čo môže poskytnúť vašim predlaktiam dobrú a pohodlnú oporu. Bude to skvelé, keď budú mať ľudia možnosť odpočívať v náručí.

3. Sedadlo jednej stoličky je veľmi dôležité. Hlavným faktorom je, že rozhodnutie predsedu je dobré alebo nie. Preto sme v kresle vynaložili veľké úsilie. Používa sa vodopádový dizajn, ktorý dokonale pasuje na boky človeka a pomáha s ich krvným obehom. Sieťka sedadla je priedušná a môže ľudí udržať v pohode po dlhom sedení na stoličke. A čo viac, na naplnenie sedadla používame pôvodnú špongiu, aby nebolo ľahké ju deformovať.

4. Krásna fasáda z leštenej päťhviezdicovej základne z vysokolegovanej hliníkovej zliatiny zvyšuje kvalitu celej stoličky, vďaka čomu je elegantnejšia a kvalitnejšia.

5. Na chrbte stoličky je bedrová opierka. Ľudia môžu robiť hlboké úpravy na základe svojich vlastných požiadaviek. Ak poskytnete bedrovú podporu na správnom mieste, bude to pre vás dobrý pomocník v kancelárii. To vás nezklame.

best executive office chair for lower back pain

best executive office chair for your back

výhody

1. Naša spoločnosť nie je v tomto odbore nová. Máme skúsenosti s výrobou a výrobou nábytku viac ako 10 rokov. Jasne vieme, ako vyrobiť produkt, ktorý je vhodný pre väčšinu ľudí.

2. Naše výrobky prešli testmi BIFMA X5.1 a EN13335, aby všetkým zákazníkom zaručili kvalitu. Na výrobu a vývoj našich výrobkov využívame naše špeciálne a zrelé technické zručnosti, vďaka ktorým sledujeme rýchlosť tejto modernej spoločnosti.

3. K vysokej kvalite našich výrobkov prispieva aj automatizovaný výrobný proces. Preto vám tento produkt veľmi odporúčam.

best high executive office chair

best high executive office chair castors


Balenie a dodávka


1. Balenie Veľkosť modernej výkonnej kancelárskej stoličky: 79 * 36 * 65 cm

2. CBM moderného predsedu správnej rady: 0,166 cbm

3. Kapacita kontajnera: 20 GP: 148 sád / 40GP: 296 sád / 40HQ: 362 sád


Vyšetrovanie