Kancelárska stolička Fabric High Back

Kancelárska stolička Fabric High Back

Čína propagačná textilná kancelárska stolička High Back LA-876H-1 je kancelárska stolička z tkaniny. Je dodávaný s priedušnou sieťovinou a polstrovaným textilným poťahom. Posaďte sa uvoľnene do premyslene navrhnutej stoličky, ktorá sa prispôsobuje vašim potrebám. S čiernym plastovým zadným rámom, plastovou pevnou lakťovou opierkou.

Podrobnosti o produkte

Popis:


Čína propagačná textilná kancelárska stolička High Back LA-876H-1 je kancelárska stolička z tkaniny. Je dodávaný s priedušnou sieťovinou a polstrovaným textilným poťahom. Posaďte sa uvoľnene do premyslene navrhnutej stoličky, ktorá sa prispôsobuje vašim potrebám. S čiernym plastovým zadným rámom, plastovou pevnou lakťovou opierkou. Textilná kancelárska stolička so zbraňami má tiež správnu oporu, nastaviteľná bedrová opora zmierňuje tlak v chrbtovej chrbtici, robí vám dobrú pracovnú polohu a pomáha pri úľave od bolesti chrbta, dva úchytky motýľa, plynový výťah triedy 3 BIFMA, 330 mm chrómovaná oceľová základňa s 50 mm PU koliesko.Táto textilná kancelárska stolička s vysokým operadlom sa po príchode rýchlo a ľahko zmontuje. Dajte mu šancu, budete mať lepší život.

876H-1.jpg

Vlastnosti:


1. Táto textilná kancelárska stolička s vysokým operadlom má nízku cenu a vysokú cenu. Ak ste posadnutí klasickou kancelárskou stoličkou, verím, že toto bude vaša najlepšia voľba. Na tento produkt nemusíte míňať veľké množstvo peňazí.

2. Výšku a hĺbku bedrového výstuhu je možné nastaviť. Dá sa nastaviť hore a dole , dopredu a dozadu, špongia vo vnútri ju robí mäkkou a pohodlnou. Poskytuje príjemné miesto pre ľudí, aby si mohli nosiť pas.

3. Podrúčky v tvare luku používajú PP plastový materiál, ktorý je mäkký a hladký. Spájajú operadlo a sedadlo tak, aby bola celá stolička stabilnejšia. Tvar podrúčiek úplne pasuje na ľudské ruky. Počas prestávky na obed môžu mať ľudia priestor na odpočinok.

4. Spojenie ôk má vo vnútri špongiu, čo sťažuje jej deformáciu. Aj keď sedíte na stoličke už dlhší čas, stále je v pôvodnom stave.

861详情-ok_12 - 副本

861详情-ok_16 - 副本

výhody

1. Naša spoločnosť vyrába nielen kancelársky nábytok, ale vyrába aj množstvo ďalších výrobkov.

2. Minimálne objednané množstvo len 20 ks, ale cena je 40 HQ.

3. Zákazníci sú distribuovaní do celého sveta a môžu poskytovať výrobky na mieru podľa rôznych krajín a regiónov.

861详情-ok_17

861详情-ok_18

861详情-ok_19

Certifikácia výrobkov


image001.jpg

image004.jpg


Vyšetrovanie