Kancelárska stolička so zbraňami

Kancelárska stolička so zbraňami

Textilná kancelárska stolička so zbraňami LA-876L-1 je textilná kancelárska stolička. Toto látkové kreslo má vysoký operadlo s priedušnou sieťovinou a čalúnené textilné sedadlo. Ak sedíte uvoľnene na premyslenom stolovom kresle, môžete si ho prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Podrobnosti o produkte

Popis:

LA-876L-1 je kancelárska stolička z látky. Toto látkové kreslo má vysoký operadlo s priedušnou sieťovinou a čalúnené textilné sedadlo. Ak sedíte na premyslenom stolovom kresle, môžete si ho prispôsobiť podľa svojich potrieb. Má čierny plast. operadlo a plastová opierka na ruky. Táto stolička má tiež správnu a nastaviteľnú bedrovú opierku, ktorá zmierňuje tlak v páse a chrbtici, vďaka čomu získate dobrú pracovnú polohu a pomáha pri úľave od bolesti chrbta. Jeho vysoká chrbát vás rýchlo a ľahko zmontuje po príchode. Dajte mu šancu, budete mať lepší život.

Máme veľa rôznych stoličiek s vysokým operadlom, rôznymi materiálmi a funkciami. Môžeme vyrábať výrobky na mieru, ktoré ste sami navrhli. Naše výrobky majú vysokú kvalitu a boli testované pred odoslaním. Ak chcete vedieť viac informácií, neváhajte nás kontaktovať.Detaily produktu

Meno Produktu:

Kancelárska stolička so zbraňami

materiál:

Polovica sieťoviny

Číslo modelu:

LA-876L-1

Názov značky:

Zhixing

Farba plastu:

čierna

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

bez opierky hlavy

operadlo:

operadlo v strede chrbta

Podpora reziva:

žiadna podpora reziva

Seat:

Ergonomické vankúšové sedadlo

Operadlo:

pevná plastová lakťová opierka

Mechanizmus:

Dva madlá

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, upraviť tesnosť naklonenia

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

320 mm 5-hviezdičková chrómovaná oceľová základňa

Koleso:

2 palcové PU koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, iné
fabric office chair with wheels

Vlastnosti:


1. Jednoduché línie, solídny dizajn, v súlade s moderným vkusom kancelárie. To vyhovuje ľuďom, ktorí sú v štýle moderný a jednoduchý. Bude to dobrá dekorácia aj v kancelárii. Odhaľuje a ukazuje ľuďom zvláštnosť používateľov.

2. Základňa textilnej kancelárskej stoličky so zbraňami: Železo použité v základni prešlo testom BIFMA, vysoká nosnosť robí základňu stoličky silnou a odolnou, môže uniesť vážnu osobu.

3. Tento produkt je kancelárska stolička s najvyšším nákladom, sedadlo a operadlo sú spojené pevnými lakťovými opierkami, ktoré sú stabilné a trvanlivé. Mechanizmus môže nielen zdvíhať a klesať, nakláňať zozadu, ale tiež ho možno zablokovať v ľubovoľnom uhle.

4. Sedadlo je vyrobené z dovezenej dupontovej textílie, ktorá je priedušná, elastická a pohodlná. A čo viac, dovnútra sme vložili pôvodnú špongiu, aby bolo toto sedadlo mäkké a ľahšie. Jednou z najväčších charakteristík tohto druhu špongie nie je ľahké urobiť deformáciu.


látková kancelárska stolička s okami z koliesok

látková kancelárska stolička s mechanizmom kolies

výhody:


1. V našej spoločnosti sú k dispozícii rôzne druhy kancelárskych potrieb. Ak ste už mali ideálny produkt na mysli, môžeme vám poskytnúť produkty, ktoré chcete. Výrobky na mieru sú tiež obľúbené v našej spoločnosti.

2. Špeciálny vzhľad tohto produktu vyzerá úplne odlišne od ostatných stoličiek.

3. Priedušná tkanina je pre používateľov prospešná. V lete môže ľuďom pomôcť zostať chladnými a uvoľnenými. Zabraňuje používateľom potenie po dlhom sedení na stoličke.

4. Lakťová opierka v tvare luku nie je len dobrou a vhodnou oporou pre ľudí, ale aj užitočným personálom na pripojenie a upevnenie sedadla a operadla.

5. Našim zákazníkom poskytujeme jednoduchý a zrozumiteľný návod na montáž. Je to stručné a jasné, aby ľudia mohli postupovať podľa pokynov na montáž výrobkov krok za krokom.

látková kancelárska stolička s kolieskami, plynový výťah


Certifikácia výrobkov

fabric office chair certificationlátková kancelárska stolička s kolieskami

fabric office chair with wheels base

Vyšetrovanie