Pohodlná kancelárska stolička High Back

Pohodlná kancelárska stolička High Back
1, Čalúnenie - operadlo zo sieťoviny, sedák.
2, lakťová opierka - výškovo nastaviteľná lakťová opierka s PU podložkou.
3, Mechanizmus - Dva úchopové mechanizmy ako fotografia.
4, Základňa - Chrómovaná oceľová základňa ako fotografia.
5, opierka hlavy - nastaviteľná opierka hlavy.

Podrobnosti o produkte

Popis:

Táto pohodlná stolička sa skladá z koliesok, základne, plynového výťahu, podvozku, sedadla, opierok rúk, operadiel sedadla, bedrovej opierky atď. Jeho opierka hlavy je nastaviteľná, čo je dobré pre zdravie vášho krku. Je možné zvoliť päť farieb priedušných chrbtov zo sieťoviny. Mäkké vankúšové sedadlo je vhodné pre dlhé sedenie ľudí, čo z neho robí skutočne pohodlnú stoličku. Lakťová opierka je nastaviteľná, s funkčným oceľovým mechanizmom, ktorý je možné zablokovať v ľubovoľnom uhle od 90 do 135 stupňov. Plynový výťah triedy 3 prešiel testami TUV a BIFMA, čo zaisťuje bezpečnosť pri používaní stoličky. Pekný dizajnový kruhový povrch z chrómovej ocele má kolieska z nylonu PA. Takmer každý človek si zaslúži vlastniť také úžasné kreslo.

Produkt venuje pozornosť konceptom dizajnu, ľudskosti, ochrane životného prostredia, bezpečnosti a trvanlivosti a zodpovedá potrebám ľudského tela. Môže zmierniť fyzickú únavu spôsobenú sedavosťou a poskytnúť ľuďom efektívnosť práce. Preto je to skvelá voľba pre kancelárie.


Detaily produktu

Meno Produktu:

Pohodlná kancelárska stolička High Back

materiál:

Polovica sieťoviny

Číslo modelu:

LA-829C

Názov značky:

Zhixing

Farba plastu:

čierna

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

3D opierka hlavy

operadlo:

operadlo zo sieťoviny s nastaviteľnou podporou reziva

Podpora reziva:

nastaviteľná podpora reziva na vankúš

Seat:

Vankúšové sedadlo s plastovým poťahom pod sedadlom

Operadlo:

2D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Mechanizmus s dvoma držadlami s držiakom

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, upraviť tesnosť naklonenia

konzola

Konzola z hliníkovej zliatiny s práškovým nástrekom

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

5-hviezdičkový chrómovaný oceľový podstavec

Koleso:

2 palcové PU koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, iné


pohodlná-high-back-office-chair42347260524

pohodlná vysoká opierka hlavy pre kancelárske stoličky

pohodlná vysoká opierka na ruky v kancelárskej stoličke


Vlastnosti:


1. Rohová konzola je vyrobená zo silnej a odolnej hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je celá konferenčná stolička pevnejšia a odolnejšia. Nosnosť tohto produktu je vysoká, takže na ňom môže bez problémov sedieť aj ťažký pudel.

2. Lakťové opierky tejto stoličky sú nastaviteľné. Na tyčke lakťovej opierky sa nachádza zdvíhacie tlačidlo, ktoré môžete držať, aby ste nastavili výšku a uhol lakťovej opierky. S touto pohodlnou funkciou môžete na lakťových opierkach nastaviť, aby vyhovovali vašim požiadavkám.

3. 3D opierka hlavy je s týmto produktom. To znamená, že sa dá súčasne dosiahnuť nastavenie výšky, nastavenie hore / dole a otáčanie hlavovej opierky. Táto stolička môže spoločne splniť vaše rôzne potreby.

4. Podpera pásu sa dá nastaviť hore a dole , dopredu a dozadu, čo znamená, že si ľudia môžu zmeniť polohu tela zmenou polohy bedrovej opierky. Poskytuje dobrú starostlivosť o vašu bedrovú chrbticu, preto je prospešná pre zdravie vášho tela. Vo vnútri je natívna špongia, vďaka ktorej je mäkká a pohodlná.

5. Na vytvorenie tohto produktu je skonštruovaný mechanizmus proti výbuchu. Je vyrobená zo silnej 4MM zosilnenej ocele, bezpečná, stabilná a ľahko ovládateľná. Okrem toho, plynový výťah, ktorý používame, prechádza aj množstvom bezpečnostných testov a pomáha predchádzať niektorým bezpečnostným problémom.


pohodlný vysoký kancelársky stoličkový mechanizmus


výhody:

1. Technickí pracovníci v našej spoločnosti jasne poznajú a rozumejú svojim povinnostiam, a preto sa vždy snažia čo najlepšie dodávať zákazníkom kvalitné výrobky. Každý výrobok bol podrobený prísnej kontrole.

2. Naša spoločnosť má veľký priestor na uskladnenie našich výrobkov, preto bude v obchode k dispozícii veľa tovaru. Vašu objednávku vám zašleme tak rýchlo, ako vieme.

3. Vzhľad tohto produktu robí z neho moderný a moderný vzhľad, ktorý vyhovuje chuti väčšiny tínedžerov.

4. Naša spoločnosť poskytuje našim zákazníkom nielen dobré služby a vynikajúce výrobky, ale tiež sa dobre stará o všetky kroky v rámci procesu obozretnosti. Okrem toho sa tiež ubezpečujeme, že balenie je v dobrom stave, aby sa výrobky počas procesu prepravy nemohli ľahko zničiť.

5. Ponúkame bezplatnú údržbu každého výrobku, ktorý predávame v konkrétnom časovom období. Musíte si však všimnúť, že záručná doba každého výrobku je odlišná. Ak chcete produkt opraviť, ale záručná doba uplynula, musíte zaplatiť náklady na údržbu.


Predstavenie spoločnosti


comfortable high back office chair company

comfortable high back office chair inventory


Vyšetrovanie