Kancelárska stolička High Back s podporou krku

Táto kancelárska stolička s vysokým operadlom s podperou krku vám umožní sedieť a nie je unavená pri práci. Je vyrobená z polovice sieťoviny a PU, ktorá je mäkká a pohodlná.

Podrobnosti o produkte

Popis:


Táto kancelárska stolička s vysokou opierkou chrbta a krku vám umožňuje sedieť a pri práci sa necítiť unavená. Je vyrobený z materiálov s polovičnými okami a PU, čo je veľmi mäkké a pohodlné. Podstavec je vyrobený z pevného a bezpečného materiálu. Päťhviezdičkové prevedenie základne zvyšuje nosnosť. Je vhodný pre ľudí všetkých veľkostí.

Zdravé: Ergonomika je základný koncept dizajnu stoličky. Operadlo je zosilnené a rozšírené tak, aby zodpovedalo krivke tela, ktorá môže vedecky rozptýliť tlak miechy.

Užitočný produkt: Okrem toho má rôzne nastavovacie funkcie. Dá sa automaticky zdvihnúť a spustiť potiahnutím páky a výšku sedadla je možné nastaviť podľa vašich potrieb pre stoličku; môže sa voľne otáčať o 360 stupňov vo všetkých smeroch. Má bedrový vankúš a opierku hlavy, takže si môžete na dlhú dobu sedieť na chrbte. Každopádne je to šikovná voľba pre váš domov a kanceláriu.


Detaily produktu

typ:

Kancelársky nábytok

Špecifické použitie:

Kancelárska stolička

Meno Produktu:

vysoká zadná kancelárska stolička s podporou krku

materiál:

PU s polovičnou veľkosťou oka

Miesto pôvodu:

Guangdong, Čína (pevnina)

Názov značky:

Zhixing

Číslo modelu:

LA-874CH-1

Typ spoločnosti:

Výrobca / továrne

Farba plastu:

čierna

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

3D opierka hlavy

operadlo:

s chrómovaným oceľovým operadlom z rámu rámu s nastaviteľnou podporou reziva

Podpora reziva:

hore a dole, dozadu a dopredu, podpora reziva na vankúše

Seat:

PU povrchové sedadlo

Operadlo:

3D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, upraviť tesnosť naklonenia

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

5-hviezdičková chrómovaná oceľ

Koleso:

2 palcové nylonové koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, inéexecutive high back office chair


Vlastnosti


1. Túto 3D opierku hlavy môžu používatelia obsluhovať podľa toho, čo potrebujú pre výšku, uhol a rotáciu opierky hlavy. Niektorí ľudia radšej upravujú opierku hlavy na miesto, ktoré úplne pokrýva ich hlavu, ale niektorí to tak nie sú. Niektorí ľudia môžu radšej nastaviť opierku hlavy vyššie a iní radšej nižšie. Preto je táto nastaviteľná opierka hlavy dobrou funkciou pre väčšinu ľudí.

2. Rám z hrubého plechu s hrúbkou 2,0 mm, vyrobený z jedného kusu, pevný, ale krásny. Železná konštrukcia je skonštruovaná na zadnej strane stoličky, aby držala a podopierala operadlo celej stoličky. V tejto stoličke hrá skutočne dôležitú úlohu, pretože to je vec, ktorá prispieva k robustnej charakteristike tohto produktu.

3. Vankúš je zosilnený a rozšírený, vďaka čomu je vhodný a obľúbený pre mnoho ľudí. To môže výrazne poskytnúť dobré podporné a relaxačné miesto pre vaše boky, aby si oddýchli a uvoľnili únavu. Pre stoličku je sedadlo úplne nevyhnutné, pretože je to najpriamejšia časť, ktorá ľuďom povie, či je alebo nie je dobrá stolička.

4. Nastaviteľná bedrová opierka je vždy k dispozícii na podporu pasu a chrbtice človeka. Môžete ho nastaviť vyššie alebo nižšie, aby ste sledovali a prispôsobovali krivky tela. Hĺbku bedrovej opierky je tiež možné nastaviť.

5. Päťhviezdičkový podstavec s nylonovými kolieskami je perfektný dizajn. Pretože kolieska sú vyrobené z nylonových materiálov, majú vlastnosti nemého a hladkého. Pri pohybe kresla v pokojnom prostredí nebudú ľudia rušení veľkým hlukom. To všetko je dôvod, prečo je tento druh produktu obľúbený v kanceláriách.

executive high back office chair side

executive high back office chair back

výhody:

1. Multifunkčné úpravy môžu uspokojiť potreby zákazníkov súčasne a poskytnúť našim zákazníkom najpríjemnejší zážitok zo sedenia. Vďaka tomu sa používatelia môžu počas práce plne sústrediť na svoje úlohy. Nebudú ovplyvnení únavou, ktorá rozptyľuje ich pozornosť.

2. Na výrobu našich výrobkov používame kvalitné a prvotriedne suroviny, aby sme zaručili kvalitu výrobkov. Na každý výrobok, ktorý predávame, sa uplatňuje prísna kontrola kvality. Ak máte akékoľvek problémy, môžete nás kontaktovať a požiadať o pomoc.

3. Chceme vám vymeniť a dodať chýbajúce alebo poškodené časti zostavy, pokiaľ sú vaše

výrobky sú stále v záručnej dobe.


black high back office chair headrest

black high back office chair armrestsBalenie a dodávka


1. Balenie Veľkosť kancelárskej stoličky s vysokým operadlom s podporou krku: 77 * 35 * 65 cm,

2. CBM tejto vysokej kancelárskej stoličky s opierkou krku: 0,175 cbm

3. Kapacita kontajnera: 20 GP: 160 súprav / 40GP: 320 súprav / 40HQ: 388 súprav


black high back office chair base


Certifikácia výrobkov


black high back office chair certification

black high back office chair castor certification

black high back office chair certification base

Vyšetrovanie