Moderná domáca kancelárska stolička

Moderná domáca kancelárska stolička LA-898MH - použitá kvalitná kancelárska stolička z nylonového pletiva z Taiwanu, nastaviteľná hlava, priedušné operadlo zo sieťoviny, mäkké vankúšové sedadlo, PU podložka nastaviteľná lakťová opierka, stolička so synchronizačným mechanizmom. Prešiel BIFMA benzínom triedy 3 ift. V kancelárskej aj domácej kancelárii používajúcej kancelársku stoličku s okami s okami.

Podrobnosti o produkte

Popis:


Moderná domáca kancelárska stolička LA-898MH používa vysoko kvalitnú taiwanskú nylonovú sieť. Hlavnými funkciami tejto stoličky sú nastaviteľná opierka hlavy, priedušná sieťovina, sedadlo z mäkkého vankúša, nastaviteľné lakťové opierky PU a synchronizačný mechanizmus. Plynový výťah triedy 3, ktorý sa používa v tomto výrobku, prešiel americkým testom BIFMA. Používatelia kancelárskych aj domácich kancelárií radi používajú kancelársku stoličku s okami s okami.

Táto moderná stolička pre domáce kancelárie má všetky potrebné nastaviteľné funkcie, ktoré vyhovujú vašim potrebám a podporia vaše telo, čím zabránia výskytu akýchkoľvek dlhodobých zdravotných problémov. Dlhodobé sedenie ovplyvňuje nielen dolnú časť chrbta, ale aj krk a bez akejkoľvek podpory krku je možné vyvinúť stuhnutý krk a rameno. Oceľ vnútri lakťových opierok, ktoré je možné nastaviť tak, aby podporovali váhu vašich ramien a umožnili tak zníženie svalovej námahy v pleciach a horných ramenách.

Detaily produktu

Meno Produktu:

moderná domáca kancelárska stolička

materiál:

Polovica sieťoviny

Číslo modelu:

LA-898FH

Názov značky:

Zhixing

Farba plastu:

čierna

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

3D opierka hlavy

operadlo:

Sieťované operadlo s plastovou podporou reziva nahor a nadol

Podpora reziva:

Výškovo nastaviteľné plastové rezivo

Seat:

Vysoko hustá vysoko elastická pena

Operadlo:

2D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, upraviť tesnosť naklonenia

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

Chromovaná oceľová základňa s priemerom 330 mm

Koleso:

2 palcové PU koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, inéattractive home office chairs green

funkcie:


1. Extrémne jednoduchý dizajn a vynikajúca móda, ktoré sú jednoduché, ale krásne. V súčasnosti je väčšina ľudí posadnutá štýlom jednoduchého. Uprednostňujú produkt, ktorý vyzerá jednoducho, ale nie celkom jednoducho. Výsledkom je, že tento produkt je úplne vhodný pre väčšinu zákazníkov.

2. Dizajn 3D opierky hlavy a viacsmerné nastavenie sa spoja, aby ľudskej chrbtici poskytovali najlepšiu starostlivosť a podporu. Vzhľadom na silnú funkciu opierky hlavy sa jej výška, uhol a rotácia môžu meniť. Môžete hľadať pozíciu, ktorá vám najviac vyhovuje, a potom si ju užiť.

3. Priestranný mäkký vankúš, elegantná línia zadného rámu a multifunkčná opierka hlavy 3D, umožňujú nízku nákladovú výkonnosť stoličky. To znamená, že na to, aby ste získali tak dokonalú kancelársku stoličku, musíte minúť niekoľko peňazí.

4. Oceľ vnútri lakťových opierok, ktoré je možné nastaviť tak, aby podporovali váhu vašich ramien a umožnili tak zníženie svalovej námahy v pleciach a horných ramenách.

best ergonomic home office chairs lumbar support

best ergonomic home office chairs sponge

best ergonomic home office chairs gas lift

best ergonomic home office chairs base

výhody


1. Vyberáme materiály z rôznych známych tovární prísne, aby sme zachovali vysokú kvalitu produktu. Naša spoločnosť sa vynasnaží zabezpečiť, aby sme zákazníkom dodávali vysoko kvalitný produkt.

2. Veľká skladová hala so skladom 30 000 metrov štvorcových vlastní naša spoločnosť. Preto, ak je požadovaný produkt na sklade, naša spoločnosť sa pokúsi odoslať s vašou objednávkou čo najskôr.

3. Zákazníci sú distribuovaní do celého sveta a môžu poskytovať výrobky na mieru podľa rôznych krajín a regiónov. Ak chcete produkt s jedinečnou farbou, neváhajte nás kontaktovať! Náš predajný tím vám pomôže vyriešiť vaše obavy.

best ergonomic home office chairs front

FAQ


Otázka: Môžete vyrábať podľa vzoriek?

Odpoveď: Áno, vieme vyrobiť produkt prispôsobený vašej spoločnosti.

Otázka: Ako dlho je záručná doba?

A: 2-ročná záruka.

Otázka: Či poskytnúť vzorku PU a pletiva?

A: Môžeme poskytnúť vzorku PU a oka pre klientov.

Certifikácia výrobkov

best ergonomic home office chairs certification

best ergonomic home office chairs certification1

Vyšetrovanie