Stolička pre malé domáce kancelárie

Stolička pre malé domáce kancelárie

Otočná kancelárska stolička s nízkym operadlom Vyrobená v Číne zo ZHIXING je malá stolička pre domácu kanceláriu s dobrým čalúnením z PU. Penové sedadlo a operadlo vysokej hustoty, hliníkový mechanizmus vysokej triedy, benzínový výťah Clss 3 BIFMA, drevená základňa 350 mm s nylonovými kolieskami BIFMA 50 mm posúva túto malú stoličku do ďalšej úrovne pohodlia.

Podrobnosti o produkte

Popis:


Otočná kancelárska stolička s nízkym chrbtom, ktorá sa vyrába v Číne, je malá stolička pre domácnosť a kanceláriu s dobrým čalúnením z PU. Penové sedadlo a operadlo vysokej hustoty, hliníkový mechanizmus vysokej triedy, plynový výťah triedy BIFMA triedy 3 a drevená základňa 350 mm s nylonovými kolieskami 50 mm BIFMA posúvajú túto malú stoličku pre domácnosť a kanceláriu na vyššiu úroveň pohodlia. Kancelárska stolička sa natáča pre viacúčelové pohodlie, zatiaľ čo jej odolné kolieska s dvoma kolieskami umožňujú plynulú pohyblivosť z jednej oblasti vašej kancelárie do druhej. Malá stolička pre domácu kanceláriu pomáha propagovať pohodlnú sedaciu pozíciu, ktorá je dôležitá, keď máte doma stôl alebo pred počítačom na dlhú dobu.

Detaily produktu

Meno Produktu:

stolička pre malé domáce kancelárie

materiál:

Všetky PU

Číslo modelu:

LA-1128PL

Názov značky:

Zhixing

Farba PU:

Modrá

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

s opierkou hlavy

operadlo:

PU operadlo vankúša

Podpora reziva:

poťah čalúneného reziva PU čalúnenie

Seat:

sedák na vankúš

Operadlo:

drevená vnútorná lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Mechanizmus rukoväte vysokej triedy dva

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, upraviť tesnosť naklonenia

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

základňa z 5-hviezdičkovej zliatiny hliníka z polsihedu

Koleso:

2,5 palcové PU koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, inébest stylish home office chairs

Vlastnosti:


1. Šasi s vysokou konfiguráciou a synchrónne operadlo chrbta a lakťovej opierky robia pohodlnejšiu funkciu sklonu chrbta. Gombík pod mechanizmom umožňuje používateľom nastaviť napnutie náklonu, vďaka čomu je funkcia dozadu náklonu inteligentnejšia.

2. Elektrolytická päťhviezdičková oceľová základňa vyzerá inak ako drevená základňa. Svetlé a krásne línie na základni vedú k modernému a módnemu vzhľadu. Tento druh základne má navyše mimoriadne veľkú nosnosť, ktorá môže poskytnúť bezpečnú podporu pre väčšinu ľudí.

3. Rozšírené sedadlá, opierky na ruky a operadlá poskytujú ľuďom väčšiu plochu na odpočinok. Mäkká koža môže ľuďom pomôcť rozprávať sa dobre a pokojne na obed. Keď odpočívate na tejto stoličke, budete mať pocit, že vás chránia vaši rodičia.

best value home office chairs

comfortable home office chairs


výhody:


1. Špeciálny vzhľad a mladistvá farba tejto stoličky sú dve jedinečné vlastnosti. Tieto vlastnosti priťahujú pozornosť ľudí.

2. Materiály vyberáme prísne a starostlivo od rôznych spoločností. Vyberú sa iba kvalitné materiály, preto je zaručená kvalita výrobku.

3. Pred balením a dodaním skontrolujeme každú objednávku. Dbáme na správne množstvo a montážne časti výrobkov.

4. Profesionálny a trpezlivý tím predaja. Budú radi odpovedať na všetky vaše otázky a pomôžu vám s vašimi obavami. Neváhajte nás kontaktovať!Informácie pre zákazníka


comfortable home office chairs

Našimi zákazníkmi sú takmer po celom svete, najmä v Spojených štátoch, Európe, Dubaji, Saudskej Arábii, Rusku, Brazílii atď.


FAQ


Otázka: Aké sú vaše platobné podmienky?

A: T / T, L / C atď.


Otázka: Môžete vyrábať podľa vzoriek?

Odpoveď: Áno, vieme vyrobiť produkt prispôsobený vašej spoločnosti.


Otázka: Testujete všetok svoj tovar pred dodaním?

Odpoveď: Áno, všetok tovar je pred dodaním 100% testovaný.


Vyšetrovanie