Pohodlná kožená kancelárska stolička

Otočná stolička s nízkym operadlom
1, Čalúnenie - operadlo vankúša, sedák vankúša
2, lakťová opierka - PU lakťová opierka z lešteného hliníka.
3, Mechanizmus - luxusný mechanizmus ako fotografia.
4, Hliníkový podstavec z lešteného hliníka s PA kolieskom.

Podrobnosti o produkte

Popis:


Pohodlná kožená kancelárska stolička: Tento produkt je čalúnenie so 100% prvotriednej kvality pravej kože s 360-stupňovým otočným, naklápacím, vyklápacím zámkom, plne pneumatickým (plynovým zdvihom) a leštenou hliníkovou lakťovou opierkou s kolieskami PA, ktoré prešli testom BIFMA.

Viskozelastická pena s vysokou hustotou pre dokonalé pohodlie robí z tejto pohodlnej koženej kancelárskej stoličky ergonomickú vhodnosť pre všetky typy kancelárskych prác.

Táto vysoko zadná biela kožená kancelárska stolička má dizajn S-krivky. Jej línie sú hladké a elegantné. Modelovanie je solídne a praktické, ktoré zapadá do krivky ľudského tela späť, aby vám poskytlo pohodlný zážitok.

Mäkké a pohodlné operadlo je vyplnené špongiou s vysokou hustotou, ktorá môže uvoľniť svaly pásu, zmierniť bolesti chrbta a chrániť chrbticu pred zranením. Výška sedadla sa dá nastaviť podľa výšky stola. Päťhviezdičková základňa je vyrobená z materiálu z hliníkovej zliatiny, ktorý je jednorazovým liatím do formy. Je odolný, antioxidačný a môže zabrániť prevrhnutiu. Materiál PU je vysoko kvalitný, odolný proti poškriabaniu, jemný na dotyk a nie je ľahké starnúť sa koróziou.

S dlhoročnými skúsenosťami, moderným vybavením, prvotriednou technológiou spracovania a silnou skupinou QC môžeme zabezpečiť kvalitu kancelárskej stoličky. Objednávku dokončíme čo najskôr, aby sme sa uistili, že tovar je možné doručiť včas.

beige leather office chair


Vlastnosti:


1. Ergonomicky navrhnuté operadlo, ktoré sa hodí k ľudskej chrbtici, sa stáva jednou z najväčších populárnych predajných výhod tejto stoličky. Budete sa cítiť, akoby ste sa o niekoho starali, pretože pohodlie skutočne prechádza vaším telom a zobudí vás.

2. Hliníkové opierky na ruky, ktoré sú pevné a odolné, lesklé a kvalitné, ponúkajú ľuďom dve dobré opory, aby si mohli držať ruky. Účinne znižuje únavu, ktorú vám prináša dlhá doba práce.

3. Leštená 5-hviezdičková základňa z leštenej hliníkovej zliatiny, vylepšuje vzhľad stoličky a robí ju luxusnejšou. Elektrolytický povrch základne zabraňuje ľahko korodácii základne. Nie je to len dobrá dekorácia základne, ale aj účinná ochrana. S týmto povrchom už nebude podstavec ľahko poškriabaný.

4. Tento druh stoličky nie je taký veľký ako ostatné kancelárske stoličky, vyzerá menší a prináša ľuďom pocit rodiny, vďaka čomu sa ľudia ľahko cítia posadnutí týmto výrobkom. Použitie tejto stoličky na pracovisku môže zvýšiť vašu náladu pri práci.

5. Môžete tiež otočiť o 360 stupňov a zdvihnúť stoličku nahor a nadol podľa svojich potrieb a výšky. Ak si želáte nastaviť výšku kresla tak, aby bola rovnobežná s pracovným stolom, môžete potiahnuť páčku na boku, aby ste splnili svoje požiadavky.


best ergonomic leather office chair

best executive leather office chair

Výhody produktu :

1. Tento produkt sa vyrába s niekoľkými patentmi, jeho vývoj stále súvisí s technologickým pokrokom v spoločnosti. Preto dnes vyhovuje vkusu ľudí.

2. Náš produkt prešiel mnohými americkými testami kvality, ako sú BIFMA X5.1 a EN13335, v dôsledku čoho sa nemusíte obávať problémov s kvalitou.

3. Minimálne objednané množstvo len 20 ks, ale cena je 40 HQ.

4. Stolička sa ľahko zostavuje. Musíte urobiť iba niekoľko krokov, aby ste sa stali hotovým produktom. Vďaka pohodlnému dizajnu stoličky nie je proces montáže vôbec nepríjemný. Návod na montáž vo vnútri obalu jasne hovorí a popisuje proces montáže našim zákazníkom. Je celkom ľahké porozumieť a nasledovať.

best quality leather office chair

Balenie a dodávka


1. Balenie Veľkosť pohodlnej koženej kancelárskej stoličky: telo, 2ks / ctn, 101 * 64 * 54 cm; základňa, 2 sady / ctn, 67 * 17 * 66 cm

2. CBM pohodlnej kancelárskej stoličky Llather: 0,212

3. Kapacita kontajnera: 20 GP: 132 súprav / 40GP: 264 súprav / 40HQ: 320 súpravInformácie pre zákazníka

best quality leather office chair global

Našimi zákazníkmi sú takmer po celom svete, najmä v Spojených štátoch, Európe, Dubaji, Saudskej Arábii, Rusku, Brazílii atď.


Vyšetrovanie