Moderné kancelárske stoličky bez koliesok

Moderné kancelárske stoličky bez koliesok

Návštevnícke kreslo
1, Čalúnenie - sieťované operadlo, sedadlo zo sieťoviny.
2, Arm - 3D lakťová opierka s PU podložkou.
3, základňa - chromovaná oceľová základňa hrúbky 2,0 mm.
4, zadný rám - chrómovaný oceľový rám, hrúbka 2,0 mm

Podrobnosti o produkte

Popis:

Táto moderná kancelárska stolička bez koliesok je ideálna pre modernú kanceláriu, najmä do zasadacej miestnosti. Vďaka dizajnu bez kolies je táto moderná kancelárska stolička stabilnejšia a vhodnejšia na stretnutia. Môže byť kedykoľvek upravená pre rôzne polohy tela v sede, aby ľudia mohli získať zdravé pohodlie a vyváženú podporu tela. Vďaka inovatívnemu dizajnu odpruženia a pohodlnému ovládaniu nastavenia sa dá prispôsobiť činnosti celého tela. Zábradlie sa dá nastaviť do výšky a uhla pre hladší prechod medzi rukami a doskami.

Sme profesionálna spoločnosť vyrábajúca kancelársky nábytok. Zaistíme HD fotografie produktov pre váš katalóg alebo pre reklamu. Takmer všetko príslušenstvo sa vyrába v našej továrni, s výnimkou plynovej pružiny a mechanizmu. Naše výrobky prešli certifikáciou CE. Naša spoločnosť poskytuje dvojročnú záruku.


Detaily produktu


Meno Produktu:


Moderné kancelárske stoličky bez koliesok

materiál:


Celá sieť

Číslo modelu:


LA-874MV-1

Typ spoločnosti:

Výrobca / továrne

Farba plastu:


čierna

pena:


vstrekovacia pena s vysokou hustotou pred sedadlom

opierky hlavy:


bez opierky hlavy

operadlo:


s chrómovaným oceľovým operadlom z rámu rámu s nastaviteľnou podporou reziva

Podpora reziva:


s nastaviteľnou podperou na vankúšové rezivo

Seat:


sieťované sedadlo so vstrekovacou penou pred sedadlom


Operadlo:


3D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:


Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:


môže sa nakloniť, zaistiť v akomkoľvek uhle a nastaviť napätie naklonenia

Plynový výťah

bez plynového výťahu

základňa:


Chromovaná oceľová základňa hrúbky 2,0 mm

Koleso:


bez kolesa

MOQ:


20ks


Platobné podmienky:


EXW, FOB, CIF, C&Fplatba:


T / T, L / C, iné

 Office Chairs without Wheels

Vlastnosti


1. 3D zábradlia stoličky, ktoré v zásade uspokoja každodenné potreby práce, pohodlne

Podporte svoje predné ruky. Vďaka 3D dizajnu sa madlá môžu pohybovať doľava / doprava a zdvíhať / znižovať. To vám dáva viac šancí zistiť, čo skutočne potrebujete pre dokonalé dokonalé a ľahké pracovné prostredie. Viacerí ľudia prejavujú záujem o túto špeciálnu funkciu, pretože sú všetci priťahovaní multifunkčnými nastaveniami lakťových opierok.

2. Jednou z najväčších konkurenčných výhod je sieťované sedadlo tohto výrobku. Je vyrobená z prvotriednej sieťoviny, ktorá je vzdušná a priedušná, čo môže ľuďom poskytnúť väčší pocit chladu, najmä v lete. Dáva ľuďom ruku na uvoľnenie bedrového tlaku v rovnakom čase.

3. Rúrka z vaječného železa s hrúbkou 2,0 mm robí spodný rám pevným a trvanlivým bez deformácie. Vďaka tejto charakteristike je dostatočne silný na to, aby podporoval zdravého človeka.

4. Ak len hľadíte na vzhľad tohto produktu, môžete si myslieť, že je to iba jednoduchá stolička. Faktom však je, že tento produkt nie je jednoduchý, ako si myslíte. V tak „jednoduchej“ stoličke existuje bedrová opora! Bedrovú opierku môžete upraviť podľa toho, čo potrebujete, aby ste z tohto kancelárskeho nábytku získali väčšie pohodlie.

5. Dizajn tohto lukového tvaru základne tohto výrobku spôsobuje, že vyzerá trochu inak ako ostatné. Na základni sú niektoré protišmykové podložky, ktoré môžu účinne chrániť zem. Vyhýbajú sa škrabancom spôsobeným trením medzi zemou a základňou.


 Office Chairs without Wheels protection

výhody


1. Naša spoločnosť vlastní profesionálny obchodný tím, ktorý poskytuje profesionálne a premyslené služby od rokovania po transakciu. Starostlivo počúvame všetky vaše nápady a snažíme sa vyvíjať a poskytovať vám lepší tovar alebo služby. Robíme pokrok každý deň. Vaše názory sú pre nás celkom dôležité. Preto budeme stále čakať na vaše pripomienky.

2. Vyberáme a vyberáme suroviny našich výrobkov z mnohých rôznych vynikajúcich tovární. Kombinujeme každé prémiové príslušenstvo a vytvoríme spokojný produkt.

3. Naše skúsenosti s výrobou a výrobou kancelárskeho nábytku sú zrelé. Zvládame spôsoby, ako vyrábať dobré výrobky, a venovať sa biznisu, aby sme naplnili vašu myšlienku pohodlia.

4. Naša spoločnosť má sadu profesionálnych a efektívnych testovacích strojov, ktoré sa používajú na testovanie trvanlivosti a odolnosti stoličiek proti nárazu. Kvalita výrobkov bola zaručená.

5. Jednoduchý a ľahko zrozumiteľný návod na zostavenie vám môže povedať každý krok o asseblingu tohto kresla. Trvá to dlho, kým dokončíte zloženie príslušenstva.


 Office Chairs without Wheels lumbar support

 Office Chairs without Wheels adjustment


Balenie a dodávka


1. Veľkosť balenia: 77 * 32 * 53 cm

2. CBM: 0,135

3. Kapacita kontajnera: 20GP: 206Sets / 40GP: 412Sets / 40HQ: 500SetsCertifikácia výrobkov

 Office Chairs without Wheels certification

Vyšetrovanie