Ergonomický predseda kancelárskej siete

Ergonomický predseda kancelárskej siete
1, Čalúnenie - sieťované operadlo, sedadlo zo sieťoviny.
2, Arm - PP lakťová opierka.
3, Mechanizmus - Dva úchopové mechanizmy ako fotografia.
4, Základňa - Chromovaná oceľová základňa s PU kolieskom.
5, opierka hlavy - nastaviteľná opierka hlavy.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu


Táto kancelárska stolička z ergonomického pletiva je jedným z pokrokových produktov, ktoré vyberáme. Ramená tejto stoličky sa dajú ľahko nastaviť a plynový zdvih sa dá nastaviť na nastavenie výšky sedadla a otočenie o 360 stupňov. Je to naozaj dobrá voľba pre vašu každodennú prácu. Ergonomia je navrhnutá pre dokonalé pohodlie. Ergonomická sieťová kancelárska stolička s luxusným ergonomickým mechanizmom a elastickou oporou reziva poskytuje pohodlný a stabilný zážitok zo sedenia po celý deň. Sieťovina a sedadlo sú zakryté priedušnou sieťou, ktorá sa používa na dovoz tkanín z pletiva z Taiwanu, s pridaným vankúšom z penovej sedačky s vysokou hustotou pre väčšie pohodlie.


(Produkt je uvedený nižšie, farby produktov sa môžu líšiť.)

high quality mesh office chair blue

fully adjustable mesh office chair

Špecifikácia produktu


Typ: Kancelársky nábytok

Materiál: Celá sieť

Miesto pôvodu: Guangdong, Čína (pevnina)

Názov značky: ZHIXING

Číslo modelu: LA-858MH-1

Plastová farba: čierna


fully adjustable mesh office chair headrest

fully adjustable mesh office chair armrests


Funkcia produktu:


1. Dizajn tejto stoličky je jednoduchý a vysoko kvalitný, čo úplne zodpovedá vkusu ľudí v modernej spoločnosti. V súčasnosti sa ľuďom páči veci, ktoré sú pekné, ale nie také zložité, takže tento produkt vyhovuje väčšine ľudí.

2. Kolieska s dvoma kolesami: Kancelárska stolička sa dodáva s dvojitými kolieskami, umožňuje plynulú pohyblivosť pre pohodlie pri viacerých úlohách, vďaka čomu je výborným pomocníkom pri vašej každodennej práci.

3. Priedušné operadlo a sedadlo - Navrhnuté s priedušným sedadlom a operadlom s pridanou penou s vysokou hustotou pred sedadlom.

4. Ergonomické operadlo tejto veľkej a vysokej sieťovanej stoličky, pretože tvar vašej chrbtice zníži napätie chrbta a spôsobí, že sa budete cítiť mimoriadne pohodlne.

5. Operadlo je vyrobené z integrovaného rámu na zaistenie spoľahlivejšej a robustnejšej podpory sedenia.

6. Táto kancelárska stolička s opierkou zadného mesiaca poskytuje vynikajúcu oporu pre spodnú časť chrbta a umožňuje vám pohodlnejšie sedenie.

7. Ergonomický tvar sedadla vyhovuje krivke bedra človeka. Tento dizajn zväčší gravitačnú plochu na rozptýlenie tlaku na boky, je ideálny na celodenné použitie. Vynikajúci priedušný povrch oka umožňuje prirodzene prúdiť vzduch, udržuje vaše telo chladné a sedavé bez prehrievania.

8. Všetky výšky sú k dispozícii a je možné ich uzamknúť podľa vášho želania. Táto veľká a vysoká kancelárska stolička je vhodná pre rôzne výšky ľudí a pracovísk.

9. Vďaka dvom nastaviteľným výškovým opierkam lakťových opierok sú vaše ruky v najpríjemnejšej polohe.


best value mesh office chair gas lift

best value mesh office chair base


Certifikácia výrobkov


best value mesh office chair certification


Vyšetrovanie