Kancelárska stolička Red Mesh

Kancelárska stolička Red Mesh

Kancelárska stolička Red Mesh
1, Čalúnenie - operadlo zo sieťoviny, sedák.
2, Lakťová opierka hore a dole s PU podložkou.
3, Mechanizmus - Jeden mechanizmus rukoväte ako fotografia.
4, základňa - pochrómovaná základňa s nylonovým kolieskom

Podrobnosti o produkte

Popis:


Kancelárska stolička Red mesh je kancelárska stolička vysokej kvality. Existuje päť možností o farbách, ktoré si môžete vybrať pre svoje nylonové pletivo späť. To znamená, že okrem zadného sedadla s červeným okom môžete vlastniť aj ďalšie krásne farebné stoličky. Plastový rám v tvare krídla, sedák so špongiou s vysokou hustotou a nastaviteľná lakťová opierka z PU podložky sú vyrobené tak, aby uvoľnili vaše boky a ruky. Vďaka všetkým týmto úžasným dizajnom sa stolička stáva obľúbenejšou a atraktívnejšou. Motýľový mechanizmus a plynový výťah triedy 3 s pochrómovanou oceľovou guľatou povrchovou základňou sú odolné na používanie. Na základni stoličky je päť koliesok. Všetky sú vyrobené z nylonových materiálov, takže sú tiché a tiché. Výsledkom je, že tento produkt je vhodný na použitie ľuďmi v kancelárii. Neovplyvní to ľudí, ktorí pracujú opatrne. Nebudete vytvárať žiadny hluk, ktorý by vás prerušil.


Detaily produktu

Meno Produktu:

Kancelárska stolička Red Mesh

materiál:

Polovica sieťoviny

Číslo modelu:

LA-8002-1

Názov značky:

Zhixing

Farba plastu:

čierna

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

bez opierky hlavy

operadlo:

Sieťované operadlo s plastovou podperou lopatky

Podpora reziva:

s plastovou podpierou lopatky

Seat:

Sedák na vankúš

Operadlo:

2D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, upraviť tesnosť naklonenia

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

5 hviezdičiek Chromed Stee

Koleso:

2 palcové PU koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, iné
best value red mesh office chair

Vlastnosti:


1. 2D lakťové opierky s PU lakťovými opierkami sú v konkávnom prevedení, ktoré môže spĺňať požiadavky väčšiny používateľov v kancelárii. Výšku lakťových opierok je možné nastaviť hore a dole. Zatlačte botton a upravte výšku tak, aby vyhovovala vašim štýlom. Chrániče amrest PU sú mäkké a hladké, ľudia môžu mať miesto, kde si môžu po dlhšej práci odpočívať v bolestivých ramenách.

2. Ramenná opierka operadla vám dáva pocit pocitu, že vaše ruky nesú dve ruky. Vďaka tomu sa budete cítiť pohodlne a uvoľnene pri ležaní chrbta na operadle.

3. Železná základňa, ktorá prešla testom BIFMA, je pevná a odolná. Môže podporovať ľudí s ťažkou hmotnosťou a svalstvom. Vďaka elektrolytickému povrchu základne je tento produkt čoraz obľúbenejší a atraktívnejší.

4. Cusion sedadlo je vyrobené zo sieťoviny. Sedadlo je naplnené natívnou špongiou, ktorá sa nebude ľahko deformovať. Špongia je mäkká a sieťovina je priedušná, kombinujú sa a dávajú užívateľom pohodlie. Sedadlo pomáha uvoľňovať tlak v bokoch a udržuje ľudí v lete chladných.

5. Zdvíhacie a otočné funkcie stoličky sú pre ľudí dvoma užitočnými pomocníkmi. Dôvodom je skutočnosť, že niekedy sa ľudia nechcú presunúť kamkoľvek, keď sú unavení. V tomto okamihu hrajú nylonové kolieska skutočne dôležité úlohy. Kolieska umožňujú ľuďom otáčať sa o 360 stupňov bez nepríjemných zvukov.

najhodnotnejšie podrúčky pre kancelárske stoličky s červeným okom

kancelárska stolička s najlepšou hodnotou z červeného oka

výhody


1. Náš produkt prechádza testmi BIFMA X5.1 a EN13335. Kvalita je zaručená.

2. Minimálne objednané množstvo len 20 ks, ale cena je 40 HQ

3. Dodávame naše výrobky zákazníkom po celom svete. Vieme a rozumieme tomu, čo ľudia uprednostňujú v rôznych krajinách. Preto s našimi výrobkami ponúkame služby na mieru podľa rôznych krajín a regiónov.

Najvýhodnejšia červená kancelárska stolička s plynovým výťahom

kancelárska stolička s červenou mriežkou s najlepšou hodnotou

FAQ


Otázka: Ako robíte z nášho podnikania dlhodobý a dobrý vzťah?

Odpoveď: Udržiavame dobrú kvalitu a konkurencieschopnú cenu, aby sme zaistili výhody pre klientov; 2.Rýchlo sme dokončiť objednávku, uistite sa, že tovar bol doručený včas; 3. Rešpektujeme každého zákazníka ako nášho priateľa a úprimne obchodujeme a nadväzujeme s ním priateľov, bez ohľadu na to, z ktorej krajiny klienti pochádzajú.


Otázka: Koľko farieb si môžu klienti vybrať?

Odpoveď: Máme 10 rôznych farieb a takmer 60 rôznych modelov sietí a textílií pre klienta. Môžeme si tiež zvoliť prispôsobenú farbu, ak nájdeme túto tkaninu a pletivo.

Otázka: Či chcete poskytnúť fotografie produktu vo vysokom rozlíšení?

ODPOVEĎ: Zaistíme vám poskytnutie fotografií vo vysokom rozlíšení pre váš katalóg alebo reklamu.

Najvýhodnejšia inšpekcia kancelárskych stoličiek s červeným okom

Popredajné služby

Naša spoločnosť poskytuje na tento výrobok záruku 2 roky. Ak sa vyskytnú nejaké problémy s kvalitou, môžete nášmu predajnému oddeleniu poskytnúť spätnú väzbu a požiadať o kompenzáciu, pokiaľ je váš produkt stále v záručnej dobe. Naša spoločnosť vám okamžite odpovie podľa aktuálnej situácie.


Vyšetrovanie