Kancelársky predseda Rolling Mesh

Otočná stolička s vysokým chrbtom
1, Čalúnenie - sieťované operadlo, sieťované sedadlo
2, Arm - Výškovo nastaviteľná lakťová opierka s PU podložkou.
3, Mechanizmus - Dva úchopové mechanizmy ako fotografia.
4, Základňa - Chromovaná oceľová základňa s PU kolieskom.
5, opierka hlavy - nastaviteľná opierka hlavy

Podrobnosti o produkte

Popis:


Najobľúbenejšou kancelárskou stoličkou z okrúhlej siete je vysokokvalitná taiwanská nylonová stolička. Jeho opierku hlavy si môžete nastaviť sami. Sieťované sedadlo je odolné. K dispozícii je nastaviteľná lakťová opierka z PU podložky, vybavená synchrónnym mechanizmom. Zdvíhacia tyč sa môže flexibilne pohybovať hore a dole, aby vám pomohla nájsť najpohodlnejšiu výšku. Vďaka chrómovej oceľovej základni s odolnými nylonovými kolesami je vhodná pre ľudí rôznej hmotnosti.

Je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval pohodlie. Z tohto dôvodu je možné opierky hlavy, bedrovú opierku, podrúčky atď. Nastaviť podľa vašich potrieb, aby vám pomohli nájsť najpohodlnejšie držanie tela. Táto ergonomická stolička je zvlášť vhodná pre ľudí s bedrovými ťažkosťami alebo pre ľudí, ktorí potrebujú počas dňa pracovať dlhú dobu. Naše výrobky boli testované počas každého výrobného procesu a môžeme zabezpečiť ich kvalitu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa kvality produktu, neváhajte nás kontaktovať!


podrobnosti

typ:

Kancelársky nábytok

Špecifické použitie:

Kancelárska stolička

Meno Produktu:

kancelárska stolička s pohyblivými okami

materiál:

Celá sieť

Miesto pôvodu:

Guangdong, Čína (pevnina)

Názov značky:

Zhixing

Číslo modelu:

LA-898MH

Typ spoločnosti:

Výrobca / továrne

Farba plastu:

čierna

pena:

Vstrekovacia pena s vysokou hustotou pred sedadlom zo sieťoviny

opierky hlavy:

3D opierka hlavy

operadlo:

Sieťované operadlo s plastovou podporou reziva nahor a nadol

Podpora reziva:

plastová podpora reziva nahor a nadol

Seat:

sieťované sedadlo so vstrekovacou penou pred sedadlom

Operadlo:

2D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, nastaviť silu naklápania

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

5-hviezdičkový chrómovaný oceľový podstavec

Koleso:

2 palcové nylonové koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, inébest selling mesh office chair

Vlastnosti:


1. Sieťované kreslo kancelárskej stoličky s okami: pletivo je vzdušné, je prospešné pre naše fyzické zdravie a zároveň pomáha ľuďom vyhnúť sa nadmernému trhaniu. Pohodlné potešenie zanecháva ľuďom dobrý dojem o skúsenosti s používaním tohto produktu.

2. 2D madlá, ktoré je možné nastaviť tak, aby držali vaše ruky. Hore / dole a hlboké prispôsobenie môže veľmi uspokojiť potreby ľudí. PU podložky na lakťových opierkach sú dostatočne mäkké, aby používateľom poskytovali vynikajúcu podporu. Výsledkom bude, že ľudia sa budú ťažko cítiť, že zabudnú na taký dobrý produkt, keď ho použijú.

3. 3D hlavová opierka hlavy je neuveriteľne útulná, aby si ľudia počas krátkej pracovnej prestávky mohli zdriemnuť. Potom môžu znovu získať moc a stať sa energickejšími.

4. Vysoko elastická sieť s vysokou pevnosťou: Mriežka sa dováža z Taiwanu, je tvrdá a odolná proti opotrebeniu, dá sa dlho saturovať bez deformácie. Ako všetci vieme, sídlo stoličky je skutočne dôležité, preto si musíme na výrobu produktu zvoliť promócie.

5. Na výber sú rôzne mladistvé farby, vďaka ktorým je kancelária živšia a energickejšia. Zákazníci môžu mať svoje práva na výber a prispôsobenie svojich vlastných špeciálnych produktov.


popular mesh office chair


výhody


1. Všetky výrobky, ktoré vyrábame a vyrábame, majú vysokú a dobrú kvalitu. Suroviny pochádzajú z rôznych tovární. Pri rozhodovaní o tom, kde kúpiť ich výrobky, sme vybrali najlepších výrobcov.

2. Máme širokú škálu výrobkov so širokým spektrom aplikácií. Veľa nábytku, ktorý dokážeme vyrobiť, nielen kancelársky nábytok. Preto našim drahým zákazníkom poskytujeme veľa možností.

3. Môžeme poskytovať výrobky na mieru podľa rôznych krajín a regiónov. Ľudia si môžu prispôsobiť produkty na základe svojich preferencií a regiónov.

4. Vďaka flexibilnému sieťovému materiálu a ergonomickému dizajnu môže chrániť vašu chrbticu a zaistiť pohodlie počas dlhých pracovných hodín.


best budget mesh office chair

best budget mesh office chair base

best budget mesh office chair castors

Balenie a dodávka


1. Balenie Veľkosť kancelárskej stoličky s pohyblivými okami: 74 * 32 * 63 cm.

2. CBM kancelárskej stoličky s pohyblivými okami: 0,145 cbm

3. Kapacita kontajnera: 20 GP: 184 súprav / 40GP: 368 súprav / 40HQ: 448 súprav

4. Veľké úložisko našej spoločnosti nám umožňuje okamžite dodávať výrobky na sklade. Snažíme sa v našich silách, aby sme zákazníkom čo najrýchlejšie dodali najrýchlejšiu zásielku a aby sme im zabránili čakať dlho. Ak produkty, ktoré chcete kúpiť, sú vypredané, vyrobíme ich čo najskôr, aby sme vás dostali.


osvedčenie

certificate of the wheels

certificate of the base

Vyšetrovanie