Ergonomické kreslo v kancelárii

Ergonomické kreslo v kancelárii

Európska štandardná voľný čas vysoká zadná kancelárska stolička, sklápacia kancelárska stolička LA-899H-1 .Čierny plastový zadný rám s pohyblivou vankúšovou opierkou, chrbát z Číny a sedák s vysokou hustotou, PP pevná lakťová opierka, mechanizmus rukoväte s dvoma držadlami, trieda 3 BIFMA plynový filter, 330 mm Chrómovaná oceľová základňa s 50 mm PU kolieskom. Ak pod sedadlo pridáte jednu opierku, bude to ergonomická sklopná kancelárska stolička. Všetky naše ergonomické sklápacie kancelárske kreslo prechádzajú zabezpečením kvality, ľahko ho zostavia pri príchode .. keď sa stretnete s ťažkosťami pri inštalácii alebo s akýmikoľvek inými problémami, prosíme o láskavý kontakt, odpovieme na ne do 12 hodín. Chcete sa dozvedieť viac produktov o ergonomickej sklápacej kancelárskej stoličke? Pls kontaktujte nás.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu


Ergonomická kancelárska stolička je naším hlavným produktom. Majú vysokú kvalitu a popularitu na trhu. Táto ergonomická sklápacia kancelárska stolička prešla európskym štandardom. Zadná strana tohto produktu je vysoká a pohodlná. Tento produkt kedykoľvek reguluje polohu tela v sede ľudí a umožňuje ľuďom mať zdravý komfort a vyváženú podporu tela.

Tento produkt má iný vzhľad ako iné stoličky, ktoré predávame. Má tiež opierku hlavy a bedrovú opierku na operadle, aj keď vyzerajú úplne odlišne od bežných. Tie na tejto stoličke sú jednoduchšie a špeciálne, vhodné pre ľudí, ktorí majú radi moderný a jednoduchý dizajn.


Detaily produktu

typ:

Kancelársky nábytok

Špecifické použitie:

Kancelárska stolička

Meno Produktu:

ergonomická sklopná kancelárska stolička

materiál:

Polovica sieťoviny

Miesto pôvodu:

Guangdong, Čína (pevnina)

Názov značky:

Zhixing

Číslo modelu:

LA-899H-1

Typ spoločnosti:

Výrobca / továrne

Farba plastu:

čierna

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

široká opierka hlavy na čalúnenie

operadlo:

Sieťované operadlo s nastaviteľnou podporou reziva

Podpora reziva:

hore a dole, dozadu a dopredu, podpora reziva na vankúše

Seat:

Ergonomické vankúšové sedadlo

Operadlo:

pevná plastová lakťová opierka

Mechanizmus:

Dva madlá

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, upraviť tesnosť naklonenia

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

Chromovaná oceľová základňa s priemerom 330 mm

Koleso:

2 palcové PU koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, iné
most comfortable reclining office chair


Vlastnosti produktu:


1. Tento je navrhnutý so širokým vankúšom sedadla, vďaka čomu získate viac zábavy. Ponúka vám väčšie miesto na odpočinok. Tvar sedačky cusion veľmi dobre zapadá do bokov človeka, čo môže pomôcť uvoľniť tlak v bokoch a poskytnúť ľahšiu podporu telu.

2. Má ergonomický dizajn, ktorý používateľom prinesie vynikajúce skúsenosti. Operadlo stoličky má tvar S, preto sa perfektne hodí k našej chrbtovej chrbtici a pasu. Tvar a dizajn operadla je skutočne nevyhnutný, preto je tento produkt populárny v modernej spoločnosti.

3. Vysoko kvalitná opierka hlavy je dostatočne široká, aby držala hlavu. Oko na ňom je neuveriteľne priedušné a mäkké. S touto časťou stoličky som hlboko presvedčený, že v poludnie môžete mať pokojné zdriemnutie.

4. Na zostavenie tejto kancelárskej stoličky nie je potrebné žiadne ďalšie náradie. Inštalácia tohto produktu je veľmi jednoduchá, pri montáži je potrebných iba niekoľko krokov. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás! Náš tím po predaji vám bezplatne odpovie na všetky vaše otázky.


most comfortable reclining office chair gas lift

most comfortable reclining office chair castors


Výhody produktu:

1. Naša spoločnosť je plná skúsených technických pracovníkov, sú majstri pri výrobe výrobkov. Vedia, ako vyrobiť lepší produkt a dodať ho našim zákazníkom.

2. Minimálne objednané množstvo len 20 ks, ale cena je 40 HQ.

3. Majte sadu profesionálnych a účinných skúšobných strojov, ktoré testujú trvanlivosť a odolnosť stoličky proti nárazu. Zaisťujeme majetok stoličky.


most comfortable reclining office chair factory

Vyšetrovanie