Otočná rozkladacia kancelárska stolička

Americká štandardná kancelárska stolička s vysokým zadným sklonom, kancelárska stolička LA-896MH. Toto kancelárske kreslo s otočným sklonom poskytuje výnimočnú podporu pracovníkom vo vašej kancelárii.

Podrobnosti o produkte

Popis:


Americká štandardná kancelárska stolička s vysokým chrbtom LA-896MH je otočná kancelárska stolička, ktorá poskytuje výnimočnú podporu pracovníkom vo vašej kancelárii. Táto stolička má niekoľko funkcií. Jedná sa o čierny plastový zadný rám s vešiakom, mufti-funkčnou nastaviteľnou opierkou oka, chrbtovou bedrovou opierkou, chrbtom a sedadlom zo siete TAIWAN, nastaviteľnou lakťovou opierkou s PU podložkou na vrchu, dvoma mechanizmami synchro, rukoväť triedy BIFMA, plynový výťah triedy 330 mm, chrómovaná oceľ základňa s 50 mm PU kolieskami. Táto otočná kancelárska stolička vám ponúka celodenné pohodlie, či už pracujete v kancelárii alebo hráte počítačové hry vo svojom dome. Priedušné operadlo a sedadlo vás prevedú celým vašim pracovným dňom. Ak sa chcete dozvedieť viac otočnej kancelárskej stoličky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Podrúčky tejto kancelárskej stoličky s otočným sklápaním sú nastaviteľné pre väčšiu flexibilitu a nastavenie výšky opierky hlavy sa dá pomocou nastavenia operadla dosiahnuť väčším uhlom sklonu, čo zvyšuje pohodlie ľudí, o ktoré sa opierajú. Bedrová opierka má silnú podporu a môže znižovať kyslosť pásu pre sedavé osoby. Povrch pletiva sa ľahko čistí a udržuje. Ak je znečistený, môžete použiť navlhčenú utierku a jemne utrieť po dobu 1 minúty kvapku čistiaceho prostriedku.

Táto ergonomická stolička je veľmi praktická a prispôsobiteľná pre ľudí všetkých výšok. Bedrová opierka a opierka hlavy sú navrhnuté tak, aby vám poskytli dobrý odpočinok. Všestranná čierna sa dá použiť aj v rôznych kancelárskych prostrediach, čo je dobrá voľba pre tých, ktorí pracujú na dlhé hodiny. Naše stoličky sú vysoko kvalitné a majú záruku 2 roky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, povedzte nám to a my vám odpovieme čo najskôr. Vo vnútri balenia je montážny návod, ktorý je jednoduchý a ľahko zrozumiteľný. Na dokončenie celého procesu zostavovania je potrebné vykonať iba niekoľko krokov.


Detaily produktu

Meno Produktu:

Otočná rozkladacia kancelárska stolička

materiál:

Polovica sieťoviny

Číslo modelu:

LA-896H

Názov značky:

Zhixing

Farba plastu:

čierna

pena:

Poťah z elastického penového sedadla s vysokou hustotou z polovice PU

opierky hlavy:

3D opierka hlavy

operadlo:

Sieťované operadlo s nastaviteľnou podporou reziva a vešiakom

Podpora reziva:

hore a dole, dozadu a dopredu, podpora reziva na vankúše

Seat:

Ergonomické vankúšové sedadlo

Operadlo:

3D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, upraviť tesnosť naklonenia

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

Chromovaná oceľová základňa s priemerom 330 mm

Koleso:

2 palcové PU koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, inéexecutive reclining swivel office chair with hanger

Vlastnosti:

1. 3D opierka hlavy sa používa aj v tomto produkte. Je zakrytá dvojitou sieťou, ktorá je ľahká a priedušná. Vďaka tejto jemnej podpore môžu používatelia s týmto kreslom vlastniť špeciálny a pokojný odpočinok.

2. 3D podrúčky, ktoré v podstate uspokojujú každodenné pracovné potreby, pohodlne podopierajú predlaktia. PU podložka na vrchnej strane robí podrúčky mäkké a pohodlné. Do našich rúk to neprináša žiadne nepríjemné pocity, a preto sa stáva dobrým pomocníkom pri prestávke pre ľudí v kancelárii.

3. Základňa otočného kancelárskeho kresla: Ocel a železo prešli americkými testami BIFMA. Kvalitu je možné zaručiť. Je silnejšia a odolnejšia, aby sa s touto stoličkou mohli dobre baviť aj vážni ľudia.

4. Železná konzola, pevná a odolná, s oblečením zaveseným na zadnom ráme, vhodná na umiestnenie oblečenia. S týmto jedinečným dizajnom môžete získať miesto na uloženie svojich odevov. Nemusíte ho vyhodiť a vešiak môže zabrániť zloženiu vašich odevov.

executive reclining swivel office chair with hanger back

executive reclining swivel office chair with hanger side

executive reclining swivel office chair with hanger headrest

executive reclining swivel office chair with hanger armrests


Certifikácia výrobkov

Správa o teste je uvedená nižšie. Všetky materiály, ktoré používame, majú svoj vlastný patent.


executive reclining swivel office chair with hanger certification

Vyšetrovanie