Kancelárska stolička Black Swivel Office

Prečo zvoliť čiernu otočnú kancelársku stoličku? Pretože vyzerajú krásne a nie je ľahké ich zašpiniť. Jeho sklápacia funkcia využíva systém spojenia sedadla. Ak je viacnásobná poloha sklopená dozadu, sedadlo a pás sú inteligentne spojené tak, aby nasledovali, čo môže účinne podopierať rôzne časti tela.

Podrobnosti o produkte

Popis:


Zaujíma vás dôvod, prečo si ľudia radšej vyberú čiernu kancelársku stoličku? Je to preto, že tento produkt vyzerá krásne a nie je ľahké ho zašpiniť. Jeho sklápacia funkcia využíva systém spojenia sedadla. Ak je viacnásobná poloha sklopená dozadu, sedadlo a pás sú inteligentne spojené tak, aby nasledovali, čo môže účinne podopierať rôzne časti tela. Jeho opierka hlavy je nastaviteľná v mnohých rozmeroch a bedrová opierka sa dá voľne nastaviť. Pomocou tlačidiel na spodnej strane lakťovej opierky môžete dosiahnuť funkciu nastavenia lakťovej opierky. Vankúšik z pružnej huby rozptyľuje tlak na zadok a rýchlo sa vracia do pôvodného tvaru, keď sa nepoužíva.

Táto čierna otočná kancelárska stolička má na spodnej strane nylonové kolieska, ktoré nepoškrábajú podlahu a počas tlačenia nebudú generovať hluk, najmä pre tiché kancelárske prostredie. Farba nábytku podlieha názvu a popisu, obrázky slúžia iba na referenčné účely. Stále máme inú dostupnú farbu. Prispôsobenie je prijateľné. Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás.


Detaily produktu

Meno Produktu:

Kancelárska stolička Black Swivel Office

materiál:

Polovica sieťoviny

Číslo modelu:

LA-830H-1

Názov značky:

Zhixing

Farba plastu:

čierna

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

2D hlavová opierka hlavy

operadlo:

Sieťované operadlo s nastaviteľnou podporou reziva

Podpora reziva:

Podpora nastaviteľného reziva vankúša v 2D

Seat:

Ergonomické vankúšové sedadlo

Operadlo:

2D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, upraviť tesnosť naklonenia

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

Chromovaná oceľová základňa s priemerom 330 mm

Koleso:

2 palcové nylonové koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, iné

konzola:

oceľová konzola s práškovým nástrekom
executive swivel office chair

Vlastnosti:


1. Táto čierna otočná kancelárska stolička má rohový kód v tvare U, je odolný a krásny. Výsledkom je, že tento produkt sa môže používať dlhý čas bez poškodenia.

2. 2D opierka hlavy sa na tento výrobok nanáša, je tvorená priedušnou tkaninou. 2D hlavová opierka má funkciu zdvíhania, čo znamená, že sa dá zdvíhať nahor a nadol. Používatelia môžu nastaviť výšku opierky hlavy zdvihnutím nahor a nadol. Je to zdravá a dobrá opora krku a chrbtice.

3. Bedrová opierka sa dá nastaviť hore a dole , dopredu a dozadu, špongia vo vnútri ju robí mäkkou a pohodlnou. Dlhšie sedenie na stoličke spôsobí bolesť v páse a bokoch. Preto nastaviteľná bedrová opierka prospieva nášmu zdraviu, pomáha nám predchádzať súvisiacemu ochoreniu.

4. Sedadlo je v prevedení vodopádu, ktorý je úplne vhodný pre boky človeka. Môže ľuďom účinne pomôcť uvoľniť tlak na nohy. Okrem toho, dupont natívna sieť je sieť s vysokou desitou, vďaka ktorej sa ľudia cítia pohodlne a príjemne.

5. Kolieska na základni sú vyrobené z nylonových materiálov. Sú ticho, takže dôstojníci sú posadnutí týmto produktom.


executive swivel office chair mesh

executive swivel office chair gas lift

executive swivel office chair base

executive swivel office chair castors

výhody


1. Máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti s kancelárskym nábytkom built a vybudovali sme profesionálny pracovný tím. Náš pracovný tím je trpezlivý a opatrný, budeme sa cítiť úprimne zodpovední a vyriešiť všetky vaše otázky. Ak máte akékoľvek problémy, neváhajte nás kontaktovať!

2. Profesionálna výroba kancelárskeho nábytku. Vyrábame širokú škálu výrobkov v tomto priemysle. Napríklad: študentské výrobky, kancelárske výrobky, posluchárne výrobky a domáce výrobky.

3. Zaručená kvalita materiálu. Počas každého kroku kontrolujeme a zabezpečujeme kvalitu surovín. Snažíme sa, čo je v našich silách, aby sme vám dodávali produkty vysokej kvality.

4. Veľké skladové zásoby nám umožňujú dodávať výrobky na sklade čo najskôr.

executive swivel office chair side

Vyšetrovanie