Kancelárska stolička Mesh Swivel Office

Keď sedíte pri stole dlhšie ako 8 hodín denne, telo začne byť veľmi rozrušené a môžete cítiť bolesť v dolnej časti chrbta. Táto kancelárska stolička s okami LA-851A je vaša najlepšia voľba.

Podrobnosti o produkte

Popis:

Keď sedíte na stoličke dlhšie ako 8 hodín denne, telo začne byť veľmi rozrušené a môžete cítiť bolesť v dolnej časti chrbta. V súčasnosti je táto kancelárska stolička s okami LA-851A tou najlepšou voľbou. Táto stolička má mufti-funkčné nastaviteľné opierky hlavy, kvalitný odolný sedák, chrómovú oceľovú päticu a nastaviteľnú opierku bedier. Stolička má veľa funkcií. Otáčaním gombíka môžete nastaviť napnutie náklonu.

Kolieska na dne sú veľmi flexibilné a pohodlné. Sú protišmykové a nositeľné a majú dlhú životnosť. Päťhviezdičková základňa je vyrobená z ušľachtilej ocele a má vysokú nosnosť, ktorá je mimoriadne trvanlivá. Táto kancelárska stolička s otočným okom je ergonomická, pohodlná a cenovo dostupná.

Testovali sme každý produkt a jeho kvalita je zaručená. Naše platobné podmienky zahŕňajú EXW, FOB, CIF a C&F. Poskytneme vám vysoko kvalitný s rozumnou cenou. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.


podrobnosti

Meno Produktu:

Otočná kancelárska stolička zo sieťoviny

materiál:

Celá sieť

Číslo modelu:

LA-851A-1

Názov značky:

Zhixing

Farba plastu:

čierna

pena:

Vstrekovacia pena s vysokou hustotou pred sedadlom zo sieťoviny

opierky hlavy:

3D opierka hlavy

operadlo:

Sieťované operadlo s nastaviteľnou podporou reziva

Podpora reziva:

rám z hliníkovej zliatiny s nastaviteľnou podporou reziva

Seat:

sieťované sedadlo so vstrekovacou penou pred sedadlom

Operadlo:

2D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:

môže sa nakloniť, uzamknúť v akomkoľvek uhle, nastaviť silu naklápania

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

5-hviezdičkový chrómovaný oceľový podstavec

Koleso:

2 palcové nylonové koleso

MOQ

20ks

platba

T / T, L / C, iné

Mesh Swivel Office Chair

Vlastnosti:

1. Dlhodobé sedenie ovplyvňuje nielen dolnú časť chrbta, ale aj krk a bez podpery krku je možné vyvinúť stuhnutý krk a rameno. Má opierku hlavy, ktorá vám pomáha opierať hlavu a krk. Opierka hlavy umožňuje svalu v tejto oblasti relaxovať a pomôcť nám s krvným obehom. S týmto výrobkom sa už po celý deň nebudete cítiť únavu.

2. Pohyblivá bedrová opierka je veľká funkcia. Svoju polohu si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Ak ju chcete prehĺbiť alebo nie, jednoducho otočte gombík vzadu a upravte nastavenie. Pokiaľ nájdete polohu, ktorá je pre vás vhodná, môžete ju opustiť. Pod sedadlom je gombík, ktorý vám umožní nastaviť napnutie náklonu.

3. Dizajn s krátkymi operadlami robí kreslo krajším a veľkorysejším. Je to celkom odlišné od tých stoličiek, ktoré majú vysoký chrbát.

4. 2D lakťová opierka je celkom dobrá pomôcka, pretože umožňuje ľuďom nastaviť výšku lakťovej opierky. Ľudia môžu robiť úpravy podľa toho, čo potrebujú. Niektorí ľudia dávajú prednosť, že výška lakťových opierok je rovnaká ako výška stola. Teraz môžu výšku opierok nastaviť sami.


Mesh Swivel Office Chair lumbar support

Mesh Swivel Office Chair armrests

Mesh Swivel Office Chair gas lift


výhody:


1. Mechanizmus používaný v tejto stoličke je proti výbuchu. Od svojho majetku proti výbuchu môžu ľudia sedieť na tejto stoličke bez obáv. Je to dosť silný a stabilný prostriedok, ktorý môže ľudí podporiť pri zmene ich rôznych pozícií pri sedení.

2. Plynový výťah má tiež vlastnosti proti výbuchu. Bez tejto výhody je plynový výťah odolný voči úniku, takže jeho životnosť je dlhšia ako pri bežnom plynovom výťahu, ktorý používa iná spoločnosť.

3. Nylonové kolieska sú nemé a hladké, vhodné pre väčšinu dôstojníkov.

Mesh Swivel Office Chair base

Vyšetrovanie