Extra široké široké sedadlo

Toto mimoriadne široké sedadlo s úplnou sieťou má štruktúru T, vďaka ktorej je stolička pevná a priedušná. Sieťovaná časť chrbta vám umožní v lete sa ochladiť. Sedadlo je vyrobené z dreva, špongie a sieťoviny. Má mimoriadne široké sedadlo, preto je vhodný pre všetkých ľudí.

Podrobnosti o produkte

Desceiption:


Toto mimoriadne široké sedadlo s úplnou sieťou má štruktúru T, vďaka ktorej je stolička pevná a priedušná. Sieťovaná časť chrbta vám umožní v lete sa ochladiť. Sedadlo je vyrobené z dreva, špongie a sieťoviny. Má mimoriadne široké sedadlo, preto je vhodný pre všetkých ľudí. Predĺžovací stĺpik sa dá použiť na nastavenie výšky a rotácie stoličky. Veľmi dobre sa hodí k vášmu stolu. Bedrová opierka a opierka hlavy sú ergonomické a môžu výrazne zmierniť vaše nepohodlie počas dlhých hodín práce.

Stolička je veľkorysá, jedinečná, štýlová a ľahká a teraz sa v širokej miere používa v domácnostiach, kanceláriách a zábavných zariadeniach. Ovládanie je jednoduché a efektívne, má tiež vysokú nosnosť a ľahko sa skladuje. Sme schopní poskytnúť konkurenčnú cenu s vysoko kvalitnými výrobkami pre zákazníkov. Vzorku môžeme dodať, ak máme zásoby na sklade, ale náklady na vzorku a kuriérske náklady platia naši klienti. Našimi zákazníkmi sú takmer po celom svete, najmä v Spojených štátoch, Európe, Dubaji, Saudskej Arábii, Rusku, Brazílii atď.


Detaily produktu

Meno Produktu:

extra široké sedadlo s úplnou sieťkou

materiál:

Celá sieť

Číslo modelu:

Lambda / LA-869H

Názov značky:

Zhixing

Farba plastu:

čierna

pena:

s injekčnou penou pred sedadlom

opierky hlavy:

3D opierka hlavy

operadlo:

Chrbátové operadlo z oceľového rámu s nastaviteľnou podporou reziva

Podpora reziva:

hore a dole, dozadu a dopredu, podpora reziva na vankúše

Seat:

predné a zadné nastaviteľné sedadlo zo sieťoviny

Operadlo:

4D lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Mechanizmus rukoväte vysokej triedy dva

Funkcia mechanizmu:

nastaviť výšku, sklopiť operadlo, zaistiť v akomkoľvek uhle, nastaviť silu naklápania

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

5-hviezdičkový chrómovaný oceľový podstavec

Koleso:

Chrómované koleso automobilu

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, iné(Výrobky sú uvedené nižšie, je možné zvoliť rôzne farby.)

Mesh Extra Wide Seat

Mesh Extra Wide Seat Picture


Vlastnosti:


1. Mesh Seat: Je vzdušné a priedušné, najmä v lete. Môže ľuďom poskytnúť chladný pocit a zabrániť dlhodobému poteniu po dlhom sedení.

2. Chrómovaná hliníková základňa: zrkadlová povrchová úprava, krásne línie, svetlé a vysoko kvalitné. Je dostatočne silný a odolný, aby uniesol vážnych ľudí. Poskytovanie spoľahlivej podpory ľuďom v kancelárii aj doma.

3. Čalúnenie: operadlo a sedadlo zo sieťoviny. Priedušné materiály pomáhajú pri cirkulácii živín.

4. Mechanizmus: Vysoko kvalitný a kvalitný mechanizmus znázornený na obrázkoch. Tu môžete vykonať úpravy stoličiek.

5. Základňa: 350 mm základňa z chrómovanej zliatiny hliníka s nylonovými kolieskami. Tichý a stabilný. Nylonové kolieska sú známe svojou ochrannou výhodou. Je mäkký a hladký, v dôsledku toho nepoškodzuje pôdu vašej kancelárie ani domu. Tichá schopnosť ľuďom pomáha sústrediť sa na svoju prácu bez rozptyľovania.

Mesh Extra Wide Seat back

Mesh Extra Wide Seat headrest


funkcie:

1. Opierka hlavy s variabilnou rotáciou sa dá nastaviť do polohy, ktorá vám najviac vyhovuje, takže chrbtica krku môže mať ľahkú oporu, ktorá jej pomôže uvoľniť bolesť a tlak, ktorý pre vás pracovné brigy znamenajú.

2. Zdravá bedrová opora: Ak máte obavy z choroby pasu a chrbtice, táto stolička vám môže pomôcť prekonať vaše obavy, pretože dizajn bedrovej opory vám môže účinne pomôcť uniknúť z únavy.

3. Lakťová opierka: Nastaviteľné lakťové opierky sú tiež užitočné a užitočné pre ľudí, zatiaľ čo potrebujú miesto, kde si môžu položiť ruky.

4. Sedadlo hrá v kresle dôležitú úlohu. Posuvná funkcia poskytuje viac možností pre ľudí, ktorí by chceli vyskúšať rôzne polohy na sedenie. Sedadlo kresla rozhoduje, či je kreslo pohodlné alebo nie. Vodopád dizajn tiež predstavuje jeden z dôvodov, prečo je táto stolička obľúbená.

5. Zdvíhanie a sklopenie, zaistenie sklonu dozadu: Pokiaľ je uhol sklonu medzi 90 a 135 stupňami, môžete uhol sklonu operadla zablokovať. Cítiť sa unavený? Zapnite režim naklonenia a oddýchnite si!


Mesh Extra Wide Seat lumbar support

Mesh Extra Wide Seat side

Balenie a dodávka

1. Balenie Veľkosť extra širokého sedadla s veľkosťou ôk: 77 * 36 * 65 cm

2. CBM extra širokého sedadla s úplným okom: 0,175

3. Kapacita kontajnera: 20 GP: 160 súprav / 40GP: 320 súprav / 40HQ: 388 súprav

Kancelária extra širokého sedadla

Mesh Extra Wide Seat in office


Informácie pre zákazníka

Naše výrobky a zákazníci sú distribuovaní do celého sveta, ku každému zákazníkovi pristupujeme ako k priateľovi a cítime sa poctený dodaním šťastia všetkým zákazníkom. Ďakujeme za dôveru!

Mesh Extra Wide Seat Global

Vyšetrovanie