Mesh Back Extra Wide Seat

Štruktúra T posilňuje stoličku a priedušný chrbát zo sieťoviny vám umožňuje mať v lete vynikajúci chladný pocit. Extra široké sedadlo zo sieťoviny má široké vankúšové sedadlo a dokáže uniesť váhu 350 libier.

Podrobnosti o produkte

Popis:


Extra široké sedadlo zo sieťoviny je široko používané v kanceláriách a domácnostiach. Má nastaviteľnú opierku hlavy, ktorá vám umožňuje nastaviť výšku opierky hlavy, čo vám dáva pocit pohodlia, keď sa o ňu opierate. Zároveň je to skvelé využitie pre odpočinok. Zadná časť a chrbtová opierka v tvare ventilátora znižujú tlak v páse. Sedadlo je vyrobené z pletivového materiálu, takže má dobrú ventiláciu a dobrý odvod tepla. Štruktúra T posilňuje stoličku a priedušný chrbát zo sieťoviny vám umožňuje mať v lete vynikajúci chladný pocit. Extra široké sedadlo zo sieťoviny má široké vankúšové sedadlo a dokáže uniesť váhu 350 libier.

Počas procesu naklápania používateľa dáva operadlo rámu silu smerom dopredu a nahor a skateboard je oddelený od rámu a sklopný. Predný koniec sedadla sa zdvíha zanedbateľne, čo účinne bráni stlačeniu stehna a zvyšuje pohodlie chodidla. Tento vankúš je rozšírený pre väčšinu ľudí. Vďaka svojej flexibilite a komfortu ho veľa ľudí uprednostňuje.


Detaily produktu

typ:

Kancelársky nábytok

Špecifické použitie:

Kancelárska stolička

Meno Produktu:

Mesh Back Extra Wide Seat

materiál:

Polovica sieťoviny

Miesto pôvodu:

Guangdong, Čína (pevnina)

Názov značky:

Zhixing

Číslo modelu:

LA-8021H

Typ spoločnosti:

Výrobca / továrne

Farba plastu:

čierna

pena:

Elastická pena s vysokou hustotou

opierky hlavy:

3D opierka hlavy

operadlo:

Sieťované operadlo s nastaviteľnou opierkou reziva a vešiakom

Podpora reziva:

nastaviteľná podpora reziva

Seat:

Sedák na vankúš

Operadlo:

2D plastová lakťová opierka s PU podložkou

Mechanizmus:

Dva rukoväte s držiakom

Funkcia mechanizmu:

nastaviť výšku, sklopiť operadlo, zaistiť v ľubovoľnom uhle, nastaviť tesnosť naklonenia

Plynový výťah :

Plynový výťah triedy 3 chrómovaný

základňa:

5-hviezdičkový chrómovaný oceľový podstavec

Koleso:

2-palcové nylonové koleso

MOQ:

20ks

Platobné podmienky:

EXW, FOB, CIF, C&F

platba:

T / T, L / C, inéMesh back office chair

Vlastnosti:


1. Dizajn operadla v tvare písmena T poskytuje ľuďom spoľahlivú podporu. Rámec na chrbte ponúka ľuďom miesto na zavesenie oblečenia. Výsledkom je, že tento jedinečný dizajn núti ľudí bojovať o to, kam umiestniť svoje oblečenie bez toho, aby boli zložení.

2. Stolička má rôzne kompletné funkcie vrátane 360-stupňového otáčania, zdvíhania lakťovej opierky, ľubovoľného uhla uzamykania, 3D opierky hlavy a zavesenia kabátu, s vysokými nákladmi. Toľko funkcií si môžete vychutnať iba na jednej stoličke. To môže zdokonaliť svoj život s veľkými a špeciálnymi skúsenosťami.

3. Záruka a podpora: Zadná strana sieťoviny a extra široké sedadlo sú prísľubom obmedzenej dvojročnej záruky Zhixing Furniture. Počas tohto časového obdobia môžete voľne vymieňať a udržiavať montážne diely.

4. Tento produkt je tiež užitočným pomocníkom pre ľudí. Je to tak preto, že keď si skončíte s odpočinkom a nabíjaním na takom pohodlnom a pohodlnom kresle, vaše telo a duchovia získajú opäť silu a energiu, aby strávili prácou. Účinne tak pomáha zvyšovať efektivitu práce.

best affordable mesh back office chair

best ergonomic mesh back office chair

high quality mesh office chair headrest

funkcie:

Sedem hlavných funkcií je spolu, aby vám prinieslo dobré pracovné prostredie. Nastaviteľná opierka hlavy, bedrová opierka, lfting lakťovej opierky a sklopenie chrbta umožňujú ľuďom meniť si polohu sedenia podľa vlastného želania. Ak budú ľudia sedieť dlhý čas v rovnakej polohe, môže to ľahko spôsobiť ochorenie chrbtice. Preto tieto úpravy pomáhajú predchádzať problémom s chrbticou ľudí.

Okrem týchto funkcií môžete tiež zistiť, že dizajn operadla je zvláštny. Nie je to rovný chrbát, ale má skôr tvar v tvare písmena S, ktorý dokonale ladí s chrbtom človeka. Ľudia sa preto necítia únavou z práce na tejto stoličke. Okrem toho, rám na zadnej strane stoličky poskytuje miesto na zavesenie vašich odevov, takže vaše oblečenie nebude zložené, kým ho nebudete nosiť, čo je pre vás mimoriadne výhodné. Otočný o 360 stupňov tiež vytvára vhodné pracovné prostredie pre tých, ktorí tento produkt používajú.

best selling mesh back office chair

ergonomic mesh office chair high back

výhody

1. Máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti s kancelárskym nábytkom built a vybudovali sme profesionálny pracovný tím. Bez ohľadu na to, či ide o digning alebo výrobu, vždy sa snažíme, aby sme zákazníkom posielali dokonalý tovar.

2. Naša spoločnosť má veľký sklad 30.000 metrov štvorcových skladu, väčšina tovaru je v sklade. Rýchla dodávka je veľkou črtou našej spoločnosti. Objednávku môžete získať čo najrýchlejšie.

3. Automatická výroba súčiastok, štandardizácia automatizácie balenia.

4. Zaručená kvalita. Materiály, ktoré používame pri výrobe tovaru, sú vysoko kvalitné a nie je ľahké ich poškodiť.


high quality mesh back office chair


O našej továrni:


mesh back office chair factory

mesh back office chair factory 1

mesh back office chair factory 2Vyšetrovanie